صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ لیلیومی

یکی از راههایی که سارقین می توانند از طریق آن وارد خانه شما شده و حریم خصوصی و سرمایه شما را به مخاطره بیندازند از طریق دیوار است. اگر دیوار ساختمان خود را با حفاظ های محکم و استاندارد حصارکشی کنید آنگاه سارقین به راحتی نمی توانند وارد خانه شما شوند و به عبارتی از ورود به ساختمان شما چه ویلا و آپارتمان ناامید می شوند. زمانی که قصد خرید حفاظ دیوار را دارید ممکن است اولین گزینه ای که به ذهن شما خطور کند این باشد که نیازی به هزینه های گزاف برای خرید حفاظ دیوار نیست. بله این درست است اما این شعار را که امنیت هزینه نیست را نیز به خاطر داشته باشید. شما عزیزان میتوانید با خرید از شرکت ایران سازه با قیمت مناسب و مقرون به صرفه بهترین حفاظ دیوار لیلیوم را برای ساختمان خود انتخاب کنید. در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده از این رو شما می توانید با هر بودجه ای که دارید خرید خود را انجام دهید.

حفاظ لیلیوم - نرده حفاظ لیلیومی - نرده روی دیوار گل لیلیوم

 

نرده حفاظ دیوار لیلیومی یکی از زیباترین حفاظ های موجود است که مشتریان زیادی برای خرید ان اقدام می کنند.شکل گل لیلیومی و هر بوته آن از 15 عدد گل لیلیومی با میلگرد شماره 10 و شاسی پروفیل 20 در 30 است. البته شما می توانید این ابعاد را به سفارش خود تغییر دهید. نرده حفاظ لیلیومی نسبت به سایر حفاظ های موجود در دیوار از استقامت و امنیت بالایی برخوردار است و زیبایی بسیار زیادی را در ساختمان شما فراهم می کند. البته قیمت حفاظ لیلیوم به دلیل سنگین وزن بودن آن نسبت به سایر حفاظ ها نیز بیشتر است.

قیمت حفاظ لیلیومی

در طراحی حفاظ لیلیومی از گل زیبایی لیلیومی الهام گرفته شده است و علت این نامگذاری این است در باغ گل لیلومی هیچ کس به راحتی نمی تواند نفوذ کند زیرا این گل ها به گونه ای در هم تنیده اند که اجازه نفوذ را در بین خود نمی دهند. نرده روی دیوار لیلیوم و شاخک های آن به گونه ای طراحی شده که هیچ جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمی دهد. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و قیمت مناسبی دارد. قیمت حفاظ لیلیومی به طرح، تعداد گل ها و همچنین نمره میلگرد و .... بستگی دارد.

قیمت حفاظ لیلیوم

 

حفاظ لیلیومی

 

خرید حفاظ لیلیومی

از جمله نکات مهمی که برای خرید حفاظ دیوار باید مورد توجه قرار دهید این است که نرده حفاظ دیوار باید هم کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و هم اینکه از امنیت بالایی برخوردار باشد تا شما بتوانید خریدی هوشمندانه داشته باشید. هنگام خرید حفاظ دیوار به ارتفاع تراکم کیفیت رنگ نوع جوشکاری و همچنین نوع رنگ کاری آن باید توجه کنید تا خرید شما هم با کیفیت و هم مقرون به صرفه باشد. حفاظ لیلیومی در دو مدل گلدار و بدون گل تولید می شود. به سفارش و سلیقه مشتری می توان تعداد گل ها را کمتر یا بیشتر کرد. این گل ها هم جنبه زیبایی و هم امنیت بیشتر است. حفاظ لیلیوم در رنگ های متعددی رنگ آمیزی می شود که براساس نظر مشتری این رنگ ها تغییر می کند. یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد . برای تماس با کارشناسان فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید.

حفاظ لیلیومی و انواع آن

 

نرده حفاظ لیلیومی

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس