صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ پنجره ثابت و متحرک

نرده حفاظ پنجره ایمنی را به خانه شما دعوت می کند. اگر می خواهید سارقین را در پشت پنجره خانه مایوس کنید باید از حفاظ پنجره با کیفیت و مدرن استفاده کنید. یکی از فاکتورهای مهم برای ساخت نرده حفاظ پنجره این است که این حفاظ از تیغه های آهنی قوی و محکمی ساخته شود و همچنین رنگ آن از بهترین های موجود بازار باشد. نرده حفاظ پنجره شیک و جدید که در ایران سازه تولید می شود از جوشکاری با co2 بهره مند شده است همچنین برای رنگ کاری از رنگ های الکترواستاتیک بهره می گیرد که دوام و ماندگاری براقیت آن بالا است. تراشکاری و برشکاری ظریفی که برای ساخت نرده حفاظ پنجره در ایران سازه انجام می شود شما را شگفت زده می کند.

تاثیر نرده حفاظ پنجره روی نمای خانه

 

در ایران سازه تنوع طرح مدل نرده حفاظ پشت پنجره به قدری بالا است که شما می توانید انواع نرده حفاظ پنجره را مشاهده کنید و سپس یکی از طرح ها را برای خود انتخاب کنید. نرده محافظ پشت پنجره همیشه به دنبال ایمنی است از این رو در طرح های مختلفی تشکیل می شود که سلیقه مختلف افراد را در برگیرد و با انواع نما و دکوراسیون هماهنگ باشد.

نرده حفاظ پنجره برای خانه شما ایمنی می آورد؟

با وجود نرده حفاظ پشت پنجره ایمنی خانه افزایش می یابد . زیرا نه تنها با نمای ساختمان سبب زیباتر نشان دادن دکوراسیون خارجی خانه می شود بلکه با حفاظ های محکم و در هم تنیده شده مانع از عبور افراد می شود. نرده حفاظ پنجره ثابت به این صورت است که در پشت پنجره جوش داده می شود و ثابت است . اما نرده حفاظ پشت پنجره متحرک یا آکاردئونی به طرفین باز و بسته می شود و در شرایط ضرور می تواند نرده حفاظ متحرک را باز کرد و در مواقعی که در خانه هستید می توان محافظ پشت پنجره متحرک را جمع کرد تا بتوان از فضای پشت پنجره لذت برد. همان طور که می دانید استفاده از نرده حفاظ ضد سرقت پشت پنجره یکی از الزامات اصلی برای افزایش امنیت خانه است. هر چقدر موانع امنیتی در ساختمان کم باشد احتمال سرقت نیز افزایش می یابد. از قدیم و الایام گفته اند احتیاط شرط عقل است. با رفع نقص های امنیتی و اضافه کردن حفاظ های محکم به بخشی از قسمت های مهم ساختمان، آرامش خاطر خود را افزایش دهید.

نرده حفاظ پنجره مدرن و شیک

 

انواع طرح های متنوع حفاظ پشت پنجره

 

قیمت حفاظ پنجره شیک و جدید

از ان جایی که یکی از راه های موثر جهت افزایش ایمنی و زیبایی نمای خارجی خانه استفاده از نرده حفاظ پنجره راست از این رو شما می توانید با نصب یک حفاظ پنجره ساده و شیک و در عین حال با کیفیت نمای خارجی خانه خود را زیباتر از قبل کنید. نصب نرده حفاظ پنجره برای خانه هایی که در طبقات اول هستند و همچنین ویلاها بسیار امری ضروری است. در نظر داشته باشید که نصب محافظ پنجره از سقوط افراد خودداری می کند و مانعی بسیار محکم باری ممانعت از ورود افراد نااشنا و سارقین می باشد. حفاظ پنجره فرفورژه یا حفاظ پنجره متحرک و ثابت، حفاظ پنجره مدرن یا کلاسیک و ... همگی براساس مدل و طرحی که دارند قیمت گذاری می شوند. در سایت ایران سازه برای مقرون به صرفه تر شدن هزینه، قیمت نرده حفاظ پنجره براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت ها بسیار مناسب و بهینه است.

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

 

قیمت حفاظ پنجره شیک و جدید

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس