صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ برای دیوار ساختمان از جمله ویلا و یا آپارتمان است.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از خوش قیمت ترین حفاظ ها در بازار ایران است و شما می توانید با قیمت مناسب حفاظ مورد نظر خود را تهیه کنید. نرده حفاظ شاخ گوزنی تعداد نقطه های تیز زیادی را روی دیوار ایجاد کرده و نسبت به سایر حفاظ ها هم قیمت و هم امنیت بالایی داردد. از لحاظ جنبه های زیبایی شناسی نیز نرده حفاظ شاخ گوزنی حرف اول را زده و توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان و معماران پیدا کند. در گذشته بیشتر حفاظ‌های موجود روی دیوار به صورت حفاظ نیزه‌ای یا سیم خاردار بود که امنیت کمی را برای ساختمان به همراه داشتند اما امروزه نسل جدید حفاظ ها مانند نرده حفاظ شاه گوزنی یا نرده حفاظ بوته‌ای نرده حفاظ نیزار و همچنین نرده حفاظ نخل مرداب در بازار عرضه شده است که از نظر ظاهر امنیت و استحکام حرف اول را می‌زند.

قیمت هر متر حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای شمشی و یا فولادی ساخته می‌شود و ابعاد ارتفاع آن بر اساس نظر مشتری تعیین می‌شود برای مثال سایزبندی استاندارد نرد حفاظ شاخ گوزنی از ۵۰ سانتی‌متر تا یک متر و ۲۰ سانتی‌متر است و برای اینکه امنیت این حفاظ افزایش پیدا کند نوک میلگرد حفاظ شاخ گوزنی را با گیوتین تیز می‌کنند که مانند سوزن و تیغ اجازه عبور به افراد و حیوانات را ندهد.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار ایمن و در عین حال با کیفیت و زیبا است که مشتریان زیادی به دنبال خرید این نرده حفاظ هستند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه به گونه‌ای است که مشتریان می‌توانند با هر بودجه‌ای که دارند از این شرکت خرید کرده و قیمت مناسبی را بابت این نرده حفاظ محکم و زیبا بپردازند. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی می تواند امنیت را به ساختمان شما هدیه دهد اما قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز مهم است. در شرکت ایران سازه قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین شده و قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. فاکتورهایی مانند ارتفاع- تراکم و همچنین نوع رنگ آمیزی و جوشکاری در قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی موثر است.

قیمت حصار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی  لیست قیمت

 

قیمت هر متر حفاظ نرده شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی بهترین راه برای امنیت ساختمان و افزایش ضریب ایمنی است. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی زیبا و ایمن و استحکام عالی که دارد بهترین انتخاب برای خانه های شما است تا همیشه سبز بماند. یکی از پرفروش ترین حفاظ های مدرن در بازار، نرده حفاظ شاخ گوزنی است زیرا این حفاظ هم مناسب و هم با کیفیت است و ایمنی بالایی دارد و در عین حال قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. حفاظ شاخ گوزنی با توجه به زیبایی که دارد مشکل سخت پسندان را حل کرده است و نمای جالبی را می توانید به دیوار خانه خود هدیه دهید. شب هنگام و در هنگام عزیمت به سفر کافیست با اطمینان به نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی، آسوده خاطر باشید زیرا هدف ما در شرکت حفاظ صانعان برقراری ایمنی و امنیت برای خانه های شما عزیزان است.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس