صنایع فلزی ایران سازه

سردرب حیاط شیک و مدرن ، جذابیت را به خانه شما دعوت می کند.

در صورتی که به دنبال سردرب حیاط شیک و جدید هستید می توانید از تنوع سردرب حیاط بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که سرددب حیاط شیک و جدید سبب می شود تا حس مدرنیته و زیبایی به نمای ساختمان شما اضافه شود. سردرب حیاط نمای ساختمان را زیبا کرده و همچنین سبب می شود تا درب حیاط در برابر بارش باران و برف آسیب نبیند.

سر درب باغ ساختمان شیک

 

سردرب حیاط ویلایی و خانه های مسکونی یا آپارتمانی و همچنین خانه باغ ها بسیار متنوع هستند. با وجود سردرب حیاط نمای فوق العاده زیبا به ساختمان ببخشید. وجود سردرب حیاط سبب می شود تا ببینده از فواصل دور محصور سردرب ساختمان شما شده و از این رو نمای ساختمان خود را به یک نماد تبدیل کنید. سردرب حیاط با طرح های متنوع و گوناگون نه تنها سبب می شود تا شما ارزش خانه خود را افزایش دهید، بلکه مزیت های دیگری مانند محافظت از درب حیاط؛ نورگیر و باران گیر است.

قیمت سردرب حیاط

سردرب حیاط با قیمت مناسبی که دارد، سبب می شود تا شما به راحتی بتوانید آن را خریداری کنید. اما نکته مهم این است که کیفیت سردرب حیاط بسیار مهم است. کیفیت را فدای هزینه کم آن نکنید. شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع سر درب حیاط توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان داشته باشد و همچنین شرکت ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و شما برای سردرب حیاط قیمت مناسبی را برای آن می پردازید.

سر درب باغ ویلایی

 

سر درب باغ ویلایی طرح شیروانی

 

نتیجه گیری از سردرب حیاط شیک

سردرب حیاط شیک و جدید سبب می شود تا نمای ساختمان شما زیبا جلوه کند. همچنین وجود سردرب حیاط سبب می شود تا درب خانه در برابر بارش برف و باران در امان باشد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سر درب باغ ویلایی

 

سردرب ورودی ساختمان

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس