صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

سردرب ویلا شیک و مدرن

سردرب ویلا برای ساختمان شما زیبایی را رقم می زند. اگر به دنبال سر درب شیک و مدرن هستید می توانید بهترین سردرب را در ایران سازه مشاهده کنید. از نظر ظاهری و زیبایی و جذابیت سردرب های متنوعی در ایران سازه تولید می شود. شما می توانید انواع سردرب فلزی یا طرح چوب و همچنین سردرب با طرح آردواز یا سایر مواد دیگر را برای ساختمان خود درخواست کنید. سردرب ساختمان شما می تواند یا به صورت شیب دار کار شود و یا به صورت قاب دور کار یا نمای فلزی باشد. همچنین سردرب ویلا می تواند به صورت بیرونی یا زیرکار کار شده باشد. توجه داشته باشد که در ایران سازه از مواد سبک تر با اسقامت بالا برای ساخت سردرب استفاده می شود. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که رنگ پذیری و جذابیت بالای سردرب ساختمان در شرکت ایران سازه رعایت می شود. انواع سردرب با طراحی ها شیک و همچنین کیفیت بالای ساخت سبب می شود تا سردرب ساختمان یا ویلای شما یکی از بهترین ها باشد. سردرب شیک با مواد سبک و با کیفیت سبب می شود تا شما با یک تیر دو نشان بزنید. با وجود سردرب مدرن و با کیفیت هم می توانید نمای خانه را زیبا تر از قبل کنید و هم اینکه به دلیل مرغوب بودن متریال می توانید تا سالیان متمادی از سردرب ویلای خود بهره مند شوید. کیفیت بالای ساخت سردرب ویلا سبب می شود تا استقامت بالایی در برابر عوامل جوی و شرایط آب و هوایی داشته باشد. بنابراین شما می توانید با خرید سردرب سبک و همچنین با استقامت بالا یک خرید هوشمندانه برای خود داشته باشید. انواع پوشش سقف سردرب از ورقه هایی مانند سفال یا بام تایل و همچنین تایل های پرچین یا تیلکور، آلمت و کینگستون و همچنین آردواز است. این مواد هر یک از رنگ های متنوع برخورداری است که شما می توانید یکی از این محصولات را برای سردرب ساختمان خود با رنگ ها و طراحی مختلف برای خود داشته باشید

سر درب باغ ساختمان شیک

 

سردرب حیاط فلزی یا سردرب حیاط با آردوازی با صورت شیروانی می تواند خانه شما را در زیبا کرده و در عین حال در برابر شرایط محیطی از درب خانه یا درب پارکینگ محافظت کند. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه محاسبه شده و شما می توانید با خیال راحت از شرکت ایران سازه اقدام به خرید کنید. یکی از فاکتورهای مهم در خرید سردرب فلزی با طرح کهنه کاری یا سردرب فلزی فانتزی با برش های خاص یا سردرب شیروانی با آردواز و... قیمت آن است. قیمت هر یک از متریال به کار رفته در ساخت سردرب متفاوت است. اما قیمت ابتدایی هر یک از سردرب ها با توجه به نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود. قیمت سردرب حیاط شیروانی آردواز با فلزی متفاوت است. همچنین در صورتی که طرح خاص یا مدلی برای سردرب در نظر داشته باشید نیز با توجه به ابعاد مورد نظر قیمت ها متغیر است. کیفیت مواد به کار رفته در ساخت سردرب در برابر قیمت و زیبایی که در ساخت سردرب حیاط یا سردرب پارکینگ به کار می رود باعث می شود تا شما خریدی هوشمندانه داشته باشید.

سر درب باغ ویلایی

 

سر درب باغ ویلایی طرح شیروانی

 

قیمت سردرب ویلایی

قیمت و هزینه ساخت و نصب سردرب ویلایی براساس متریال به کار رفته در ساخت آن محاسبه می شود. زیرا ممکن است از انواع متریال متفاوت مانند پی وی سی یا چوب یا فلزهای مخصوص طرح فرفورژه و همچنین مواد آردواز استفاده شود. در نظر داشته باشید که انواع رنگ آمیزی متفاوتی نیز برای سردرب استفاه می شود که هر یک قیمت متفاوتی دارد. قیمت سردرب ویلایی ساختمان در ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین می شود و قیمت مناسبی دارد. شما می توانید قیمت سردرب ساختمان را در ایران سازه مشاوره بگیرید. قیمت سردرب ویلا یا ساختمان در ایران سازه مقرون به صرفه است زیرا این قیمت ها براساس نرخ مصوب یا نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. در نظر داشته باشید که این شرکت نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع سردرب ویلا با طراحی مختلف دارد که شما می توانید از آن بهره مند شوید.

نتیجه گیری از خرید سردرب ویلا

اگر علاقه دارید که سردرب ساختمان خود را جذاب کنید و تغییر اساسی به نمای ساختمان خود ببخشید می توانید سردرب مناسب و شیکی را برای خانه خود انتخاب کنید. جذابیت ظاهر ورودی ساختمان سبب می شود تا خانه شما شیک باشد. برای تماس با کارشناس فروش و بازدید و مشاوره و رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. نمای خانه شما می تواند تبدیل به یک نماد در ساختمان باشد اگر شما از یکی از بهترین سردرب ویلا فلزی یا سردرب چوبی یا سردرب فرفورژه و همچنین سردرب آردواز بهره مند شوید.

سر درب باغ ویلایی

 

سردرب ورودی ساختمان

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس