صنایع فلزی ایران سازه

سردرب حس زیبایی و شکوه را به خانه می بخشد.

سردرب حیاط خانه خود را با یک سقف شیروانی شیک و زیبا کنید. در نظر داشته باشید که سردرب حیاط خانه خود را باید یک سقف مدرن زیبا کنید. سردرب ساختمان فلزی مدل کهنه کاری یا مدل جدید با طرح خاص سبب می شود تا خانه شما یکی از زیباترین ساختمان های کوچه باشد. سر درب ساختمان و حفاظ بالای درب سبب می شود تا درب خانه شما در برابر باد و باران ایمن باشد. همچنین در نظر داشته باشید که سردرب پارکینگ و یا سردرب طرح فانتزی نیز در ایران سازه تولید می شود. سردرب یک لنگه باز شو یا دو لنگه با طرح شیک و جدید در ایران سازه با بهترین متریال ساخته می شود. سردرب ساختمان و حفاظ درب فرفورژه یکی از مدل هایی است که در حفاظ سازه مشتریان بسیاری به سمت خود هدایت می کند. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت درب حیاط یا سردرب فلزی استفاده می شود. همچنین از آردواز برای سردرب نیز استفاده می شود.

سر درب باغ ساختمان شیک

 

قیمت سردرب حیاط با طرح شیک و جدید

سردرب حیاط فلزی یا سردرب حیاط با آردوازی با صورت شیروانی می تواند خانه شما را در زیبا کرده و در عین حال در برابر شرایط محیطی از درب خانه یا درب پارکینگ محافظت کند. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه محاسبه شده و شما می توانید با خیال راحت از شرکت ایران سازه اقدام به خرید کنید. یکی از فاکتورهای مهم در خرید سردرب فلزی با طرح کهنه کاری یا سردرب فلزی فانتزی با برش های خاص یا سردرب شیروانی با آردواز و... قیمت آن است. قیمت هر یک از متریال به کار رفته در ساخت سردرب متفاوت است. اما قیمت ابتدایی هر یک از سردرب ها با توجه به نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود. قیمت سردرب حیاط شیروانی آردواز با فلزی متفاوت است. همچنین در صورتی که طرح خاص یا مدلی برای سردرب در نظر داشته باشید نیز با توجه به ابعاد مورد نظر قیمت ها متغیر است. کیفیت مواد به کار رفته در ساخت سردرب در برابر قیمت و زیبایی که در ساخت سردرب حیاط یا سردرب پارکینگ به کار می رود باعث می شود تا شما خریدی هوشمندانه داشته باشید.

سر درب باغ ویلایی

 

سر درب باغ ویلایی طرح شیروانی

 

کیفیت متریال به کار رفته در ساخت سردرب حیاط

سردرب حیاط شیک و مدرن با طراحی و رنگ های زیبا و مختلف در ایران سازه تولید می شود. شما می توانید با وجود سردرب حیاط شیک، زیبایی را به نمای ساختمان خود هدیه دهید. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ یا سردرب حیاط استفاده می شود. برای مثال استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز برای جوش کاری و بهره مندی از رنگ های با کیفیت براق یا مات برای رنگ آمیزی سردرب فلزی یا شیروانی استفاده می شود. رنگ امیزی با رنگ های الکترواستاتیک سبب می شود تا رنگ های به کار رفته در ساخت سردرب تا مدت زیادی ماندگاری داشته باشد و دچار رنگ خوردی نشود.

نتیجه گیری از خرید سردرب فلزی

سردرب فلزی یا سردرب شیروانی برای ساختمان ها یا سردرب ویلا از جمله پرفروش ترین محصولاتی است که در ایران سازه تولید می شود. سردرب فلزی با طرح شیک و سردرب ویلا مدرن و جدید با آردواز سبب می شود تا خانه شما ایمن شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید و مشاوره و بازدید رایگان بگیرید.

سر درب باغ ویلایی

 

سردرب ورودی ساختمان

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس