صنایع فلزی ایران سازه

درب کشویی آکاردئونی یعنی امنیت و زیبایی

امروزه سارقین به صورت حرفه ای وارد عمل شده و دست به سرقت می زنند. برای اینکه بتوانید از خانه خود در برابر سارقین محافظت کنید به شما پیشنهاد می دهیم که نرده محافظ درب آکاردئونی را برای درب آپارتمان نصب کنید.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان

 

نرده حفاظ آکاردئونی یکی از مهمترین مواردی است که باید برای امنیت خانه خود در نظر داشته باشید. حفاظ کشویی آکاردئونی می تواند خانه شما را در برابر سارقین فرصت طلب حفظ کند. درب آکاردئونی که درب متحرک یا کشویی یا ریلی نامیده می شود امروزه به یکی از پرطرفدراترین طرح های محافظ ایمنی در ایران تبدیل شده است زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم با طرح خاصی که دارد نمای خانه را تحت تاثیر قرار می دهد.

درب کشویی آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود و از این لحاظ توانسته است جایگاه کمی را به خود اختصاص دهد و در خانه هایی که پاگرد کوچکی دارند و فضای کمی در جلو درب آپارتمان خود دارند، به راحتی نصب شود.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان

 

قیمت درب آهنی آکاردئونی در آراد حفاظ

اراد حفاظ با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع محافظ فلزی توانسته است جایگاه ویِژه ای را برای خود داشته باشد. شما عزیزان می توانید با وجود نرده حفاظ آکاردئونی امنیت را به خانه خود دعوت کنید. در شرکت آراد حفاظ قیمت نرده درب آکاردئونی به صورت مقرون به صرفه حساب می شود زیرا نرخ اولیه براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی است.

قیمت درب آکاردئونی ویلایی

 

انواع درب آکاردئون شیک

 

نتیجه گیری از خرید نرده آکاردئونی

نرده حفاظ ضد سرقت امنیت بالایی را برای شما به ارمغان می اورد. طرح ها و مدل های مختلفی در آراد حفاظ ساخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش و بازدید و مشاوره رایگان شما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

هزینه و قیمت درب آکاردونی کشویی

 

دب کشویی آکاردئونی آپارتمان - محافظ ضد سرقت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس