صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ کشویی آکاردئونی امنیت و زیبایی را با هم به همراه دارد

توجه به اینکه باید درب خانه خود را محکم کرد از این رو شما باید توجه داشته باشید که استفاده از حفاظ کشویی آکاردئونی که به صورت ریلی باز و بسته می شود سبب می شود خانه شما بسیار ایمن شود از این رو می توانید با خیال راحت به مسافرت بروید و دیگر دغدغه سرقت از منزل خود را نداشته باشید. حفاظ آکاردئونی قادر است است در جنگ با سارقین همیشه پیروز باشد زیرا نحوه برش و جوشکاری میلگرد ها در کنار هم به گونه ای یزد که به سارقین اجازه دسترسی به قفل درب اصلی و همچنین خم کردن و برش زدن میلگرد ها را نمی دهد.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی در ایران سازه تولید می‌شود که هر فردی بر حسب سلیقه می تواند یکی از انواع زیبای نرده ریلی آپارتمانی را برای درب آپارتمان و یا درب ویلایی خانه خود انتخاب کند. انواع حفاظ آکاردئونی را می توان به حفاظه کشوی سه گو و یا نرده آکاردئونی چهار گل و یا حفاظ آکاردئونی تمام گل و همچنین حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ و حفاظ آکاردئونی مدل ایتالیایی تقسیم کرد.

قیمت حفاظ آکاردئونی در ایران سازه

حفاظ آکاردئونی که در ایران سازه تولید می شود یکی از بهترین انواع درب های آهنی کشویی می باشد زیرا هم در رنگ استفاده شده برای حفاظ آپارتمانی و هم در جوشکاری و برشکاری های انجام شده برای این حفاظ از متریال با کیفیت و مرغوب ای استفاده شده است. همیشه این را به خاطر داشته باشید که امنیت هزینه نیست. از آنجایی که این شعار ایرانسازه می باشد از این رو شما باید بدانید کیفیت و قیمت محصولات شما را خرسند می نماید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده کشویی آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی نه تنها سبب می شود که امنیت ساختمان شما افزایش یابد بلکه با طرح ها و مدل های زیبایی که دارد می تواند جلوه ای شیک و جدید را برای درب ساختمان شما به همراه داشته باشد. حفاظ کشویی آکاردئون این به صورت ریلی باز و بسته می شود و از این رو به صورت کم جا روبروی درب خانه شما نصب می شود. برای تماس با کارشناس فروش و دریافت مشاوره و همچنین دریافت کاتالوگ تصاویر می توانید با شماره تلفن09127716460 تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس