صنایع فلزی ایران سازه

خرید درب آکاردئونی با قیمت مناسب و طراحی مدرن

اگر به دنبال نرده حفاظ آکاردئونی هستید که امنیت ساختمان شما را افزایش دهد، نیاز است تا از بهترین مدل های آن استفاده کنید. نرده حفاظ آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی در شرکت ایران سازه تولید می شود که شما براساس سلیقه و میزان امنیت مورد نیاز می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. امروزه حفاظ درب آپارتمان در جلوی درب واحدهای زیادی استفاده می شود. با بهره گیری از درب آکاردئونی می توانید امنیت محل موردنظرتان را افزایش دهید. حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ورودی خانه حفاظی متحرکی است که برای پشت درب ویلایی یا آپارتمان نصب می شود.

قیمت حفاظ آکاردئونی جدید

 

حفاظ آکاردئونی با مدل های بسیار متنوعی که دارد می تواند برای هر ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از محافظ ضد دیلم آپارتمانی و نصب درب آکاردئونی روی تمامی مدل های درب های ساده و ضد سرقت بسیار لازم و ضروری است.

قیمت حفاظ آکاردئونی جدید

با نصب حفاظ آکاردئونی شما مشت محکمی بر دهان سارقین می زنید. درب آکاردئونی مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت است که از امنیت ساختمان شما محافظت می کند. با توجه به اینکه در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود، از این رو می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید. قیمت حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ریلی براساس ابعاد، مدل، تعداد پرچ ها و .... تعیین می شود.

 قیمت مناسب درب آکاردئونی

 

خرید اینترنتی حفاظ درب ساختمان

 

خرید اینترنتی حفاظ درب ساختمان

ویژگی های تاشو بودن و قیمت مناسب درب آکاردئونی سبب شده است تا این درب ها بسیار ایمن باشند و فضای کمی را اشغال کنند. اگر مشکل فضا دارید، درب آکاردئونی می تواند بهترین انتخاب باشد. حفاظ درب عمدتا به عنوان یک محافظ درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری ازهدررفت فضا و ایجاد مزاحمت درمکان هایی مانند درب وودی پاساژها و .... استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

 نرده حفاظ آکاردئونی

 

خرید حفاظ درب معمولی و ضد سرقت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس