صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی درب آکاردئونی امنیت را برای شما به ارمغان می آورد

با توجه به اینکه سارقین از هر فرصتی برای ورود به منزل شما استفاده می کند از این رو باید با کمک حفاظ آهنی درب آکاردئونی خانه خود را ایمن کنید. درب آکاردئونی از سازه آکاردئون الهام گرفته است این درد به صورت کشویی و یا ریلی باز و بسته می شود.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

با توجه به اینکه باید ضریب ایمنی خانه را افزایش داد تا شما و اهالی خانه آسایش خاطر داشته باشید از این رو ما به شما پیشنهاد می دهیم که حفاظ درب آپارتمان را امتحان کنید.

قیمت حفاظ درب آپارتمان در ایران سازه

با توجه به اینکه قیمت محصولات تولید شده در ایران سازه با توجه به نرخ اتحادیه و یا نهادهای نظارتی تعیین می شود از این رو میتوانید قیمت مقرون به صرفه ای را برای سازه های امنیتی خود داشته باشید. حفاظ آکاردئونی که در ایران سازه تولید می‌شود از بهترین متریال و باکیفیت ترین رنگ ها برخوردار است. است همچنین توجه داشته باشید که درب آکاردئونی حفاظ محکم درب آپارتمان شما است قیمت مقرون به صرفه ای دارد

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ درب آپارتمان یا درب آکاردئونی

با توجه به اینکه ایران سازه سراسر کشور سفارش می پذیرد و همچنین بازدید و مشاوره رایگان ارائه می دهد از این رو به عنوان یکی از شرکت های برتر در تولید صنایع فلزی و امنیتی شناخته شده است. خرید حفاظ درب آپارتمان در ایران سازه برای شما خریدی هوشمندانه خواهد بود. برای تماس با کارشناس فروش در ایران سازه می توانید با شماره تلفن ن09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس