صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آکاردئونی با قیمت عالی و مقرون به صرفه

حفاظ درب جدید با قیمت مناسب به همراه قفل کتابی یا سایر قفل های توکار و .... سبب افزایش امنیت ساختمان می شود. درب آکاردئونی تضمین کننده امنیت خانه است. حفاظ آکاردئونی با داشتن اجزایی مقاوم در برابر ضربه و فشار سدی محکم در مقابل ورود افراد غریبه است. حفاظ درب به صورت درب های تاشو است که از جنس آهن و فولاد بوده و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. درب آکاردئونی روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. اتصال این حفاظ به در خانه از طریق چند جوش ساده انجام می شود. حفاظ آکاردئونی معمولا از تیغه هایی که به صورت مورب روی همدیگر قرار گرفته اند ساخته می شود. این دربها زمانی که باز می شوند به عنوان یک محافظ قدرتمند کار خود را آغاز می کنند.

اجزای درب آکاردئونی

 

اجزای درب آکاردئونی شامل تسمه ها، پروفیل، پرچ ها و قفل، حلقه جای قفل، ریل، دستگیره و لولا است. تسمه ها ساختار اصلی حفاظ اکاردئونی را تشکیل می دهند. تسمه ها مهمترین جزء برای جلوگیری از ورود افراد غریبه داخل ساختمان است. تسمه ها لازم است تا استحکام و ضخامت کافی داشته باشند. چهارچوب حفاظ از پروفیل تشکیل می شود. این پروفیل باید از استحکام خوبی برخوردار باشد تا امکان نفوذ و دیلم کردن را خنثی کند. پرچ ها برای اتصال تسمه ها استفاده می شود. پرچ ها فولادی بوده و باید نوع مرغوب باشند تا در برابر ضربه نشکنند. قفل ها یا به صورت توکار یا مخفی ساخته می شوند.

حلقه جای قفل، ریل و دستگیره و لولا از دیگر اجزای حفاظ درب

حلقه جای قفل روی درب آکاردئونی است و که می توان ازانواع قفل کتابی یا مشابه استفاده کرد. ریل برای حرکت تسمه ها داخل چهارچوب از ریل استفاده می شود. دستگیره هم مانند هر درب دیگری است که برای باز و بسته کردن آن استفاده می شود.

انواع مدل های درب آکاردئونی

 

خرید نرده حفاظ کشویی آپارتمان

 

انواع مدل های درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی از تسمه های فلزی که به وسیله پین های فلزی به همدیگر وصل شده اند تشکیل می شود. که در قاب فلزی قرار گرفته و به صورت ریلی در محور عرضی خود باز و بسته می شود. انوع درب آکاردئونی شامل درب آکاردئونی دو گل یا دولوزی – درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی – حفاظ آکاردئونی دوجداره – حفاظ آکاردئونی ساده و....

درب آکاردئونی دو گل یا دولوزی

 

حفاظ آکاردئونی دوجداره

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com
call us

09128700940

شماره تماس