صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی امنیت ساختمان را تضمین می کند.

با وجود حفاظ درب آکاردئونی دیگر نگران ورود سارقین نباشید. با توجه به اینکه حفاظ کشویی آکاردئونی می تواند امنیت خانه شما را افزایش دهد در نتیجه دیگر با خیال راحت منزل خود را ترک کنید. توجه داشته باشید که حفاظ کشویی آکاردئونی در مدل های بسیار مختلفی تولید می شود که هر فردی با توجه به سلیقه و بودجه خود می تواند یکی از این نوع درب های ساختمانی را انتخاب کند. حفاظ درب آکاردئونی یکی از بهترین روش های موجود برای افزایش امنیت است.

خرید حفاظ درب آپارتمان

 

درب آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی مانند حفاظ درب آکاردئونی سه گل، چهار گل، پنج گل، شکلات پیچ؛ ایتالیایی و ... تولید می شود. در ساختار درب آکاردئونی چندین لایه به کار رفته است که همین امر مانع باز شدن درب می شود.

قیمت درب آکادرئونی اپارتمان

خانه خود را ایمن کنید. اما در نظر داشته باشید که برای امنیت باید هزینه بدهید. با توجه به اینکه شرکت ایران سازه یک شرکت به نام در ساخت انواع درب آکاردئونی است از این رو شما می توانید با هر بودجه ای که دارید بهترین حفاظ آکاردئونی را برای خود تهیه کنید. قیمت حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

خرید حفاظ آکاردئونی مدرن و جدید

 

خرید حفاظ آکاردئونی

 

خرید حفاظ آکاردئونی مدرن و جدید

در سایت ایران سازه شما می توانید خرید خود را به صورت آنلاین سفارش دهید یا با کارشناس فروش در ارتباط باشید. حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه با متریال مرغوب و درجه یک ساخته می شود و همچنین برای رنگ کاری آن از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ آکاردئونی

 

قیمت حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس