صنایع فلزی ایران سازه

محافظ ایمن ساختمان شما نرده آکاردئونی است و بس!

درب کشویی یا ریلی آکاردئونی از انواع حفاظ ساختمان به حساب می آید. از این رو برای اینکه در آکاردئونی را داشته باشید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید. درب آکاردئونی یکی از انواع صنایع ایمنی ساخته شده در این شرکت است، طرح این درب به گونه ای است که ورود را غیر ممکن می کند.

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

 

حفاظ ریلی یا آکاردئونی که از ساز آکاردئونی الهام گرفته است، زییایی ساختمان را تضمین می کند. در واقع این درب به صورت آکاردئون باز و بسته می شود. انواع درب آکاردئونی که طرح تمام گل، دو گل یا چهارگل و سه گل و مدل ایتالیایی و همچنین شکلات پیچ دارند، در ایران سازه تولید می شود. شما عزیزان می توانید هر یک از طرح ها متنوع نرده یا درب یا حفاظ آکاردئونی دزدگیر را با توجه به درب آپارتمان خانه خود انتخاب کنید. همچنین برای مشاهده انواع درب آکاردئونی کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید تا کاتالوگ در اختیار شما قرار گیرد و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی

بسیار کم شود. زیرا هیچ راه عبوری را برای آن ها فراهم نکرده است بسیار مقرون به صرفه است. ایران سازه با بهره مندی از فولاد و همچنین رنگ آمیزی با رنگ های پودری و کوره ای جنس عالی در اختیار شما مشتری گرامی قرار می دهد. برای داشتن درب آکاردئونی که حفاظی ایمنی است کافیست از ایران سازه بخواهید. قیمت نرده آکاردئونی در ایران سازه بر مبنای تعرفه اتحادیه تعیین می شود.

خرید نرده حفاظ اکاردئونی مدرن و جدید

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

مزایای درب آکاردئونی و قیمت آن

نرده یا درب کشویی آکاردئونی در ایران سازه با کیفیت خوب و مطلوبی تعیین می شود. زیرا رنگ های الکترواستاتیک و جوشکاری مرغوب سبب شده تا کیفیت حفاظ آکاردئونی برای مشتریان قابل قبول باشد. رنگ و طرح مختلفی برای حفاظ آکاردئونی ایران سازه در نظر گرفته می شود. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس حاصل کنید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب آکاردئونی شیک و جدید با استحکام عالی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس