صنایع فلزی ایران سازه

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی این ساز زیبا امنیت را با خود به همراه دارد. نرده آکاردئونی که در پشت درب آپارتمان و درب خانه نصب می شود، سبب می شود تا خانه شما یکی از ایمن ترین خانه ها شود. زیرا عبور از خانه ای که حفاظ آهنی آکاردئونی روی آن نصب شده است، سخت و دشوار است.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

درب ضد سرقت آکاردئونی که در ایران سازه تولید می شود به گونه ای ساخته شده که با برش و خم شدگی ، مقاومت خود را در برابر سارقین از دست نمی دهد.

امنیت ساختمان شما در دستان حفاظ آکاردئونی

حفاظ آهنی آکاردئونی امنیت را برای ساختمان خانه شما فراهم می کنید. زیرا با توجه به طرحی که دارد اجازه دسترسی به درب اصلی را نمی دهد. درب آکاردئونی در انواع مختلف حفاظ آکاردئونی چهار گل و سه گل و همچنین دو گل و تمام گل و مدل شکلات پیچ و ایتالیایی ساخته و نصب می شود. این حفاظ زیبا با انواع طرح های مختلف به عنوان درب محکم و دزد گیری قابل قبول شناخته شده است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در ایران سازه با کیفیت مرغوب ساخته می شو. با توجه به اینکه ایران سازه سابقه ای درخشان 50 ساله در ساخت و تولید انواع محافظ دیوار از جمله در آکاردئونی ، حفاظ دیوار شاخ گوزنی ، بوته ای ، نخل مرداب ، لیلیومی ، نیزار و سرنیزه دارد، در بین مشتریان شناخته شده است. قیمت حفاظ آکاردئونی در ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین می شود. بنابراین هم قیمت و هم استحکام و هم زیبایی نرده درب آکاردئونی در ایران سازه تضمین شده است. برای تماس با ایران سازه کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید تا از مشاوره و بازدید رایگان ما بهره مند شوید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس