صنایع فلزی ایران سازه

نرده کشوی آکاردئونی دربی که امنیت را به همراه می آورد.

درب آکاردئونی براساس تعداد گل یا لوزی های آن نامگذاری می شود، درب آکاردئونی دو گل، سه گل، چهار گل، پنج گل. به این صورت که اگر دو ردیف گل با پرچ یا مفصل بر روی تسمه عمودی قرار بگیرند اسم آن دو گل است. بقیه درب های اکاردئونی نیز به همین منوال نامگذاری می شوند.

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

 

سارقین می توانند از محل پرچ لوزی ها به ستون های عمودی اقدام به جدا کردن آن ها کرده و شیرازه درب را از هم بپاشانند. امنیت درب آکاردئونی براساس خم هایی است که در ستون های عمودی به کار می رود. اگر تسمه های عمودی چند لایه باشد و به صورت خم شده به کار رفته باشد انگاه امنیت افزایش می یابد.

قیمت درب آکاردئونی در شرکت ایران سازه

اما در صورتی که پرچ ها به صورت مخفی به کار رفته باشد دیگر سارقین نمی توانند به آن ها دسترسی پیدا کند. اما برای جلوگیری از استفاده چکش یا دریل شارژی توسط سارقین، از خم استفاده می شود. منظور از خم این است که یک خم در میان تیرک ها قرار می دهیم تا سارق نتواند میان این تیرک ها دیلم انداخته و آن را از هم بپاشاند. درب آکاردئونی براساس فاکتورهای متعددی تعیین قیمت می شود. برای مثال استفاده از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک، جوشکاری کربن دی اکسید، استفاده از پرچ یا خم، تعداد تسمه های عمودی، مدل درب اکاردئونی و ... همگی روی قیمت حفاظ اکاردئونی تاثیر می گذارند. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده به همین دلیل بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

خرید نرده حفاظ اکاردئونی مدرن و جدید

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی ارزان و با قیمت مناسب

خانه و نمای خارجی خانه شما باید از جلوه های زیبایی برخوردار باشد. از این رو توجه به طرح و رنگ و طرح نرده آکاردئونی نیز بسیار مهم می باشد. زیرا اگر خوب برش کاری نشده باشد و یا رنگ امیزی ضعیفی داشته باشد جز چند تکه آهن پاره چیزی بیش نیست. تولید درب حفاظ کشویی در ایران سازه با بهره مندی از متریال مرغوب و همچنین رنگ های با کیفیت و پرسنل مجرب قطعا همان چیزی خواهد شد که می خواهید ت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب و کیفیت متریال و همچنین ابعاد و تعداد پرچ های مخفی و همچنین تعداد گل و مدل نرده حفاظ آکاردئونی تعیین می شود. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب آکاردئونی شیک و جدید با استحکام عالی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس