صنایع فلزی ایران سازه

درب آکاردئونی با طراحی عالی و قیمت بسیار ارزان و تنوع بالا در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال این هستید که خانه خود را در برابر ورود سارقین ایمیل کنید باید توجه داشته باشید که نرده حفاظ آکاردئونی انتخاب مناسبی برای پیشگیری از ورود سارقین است.

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

 

نرده حفاظ آکاردئونی که به‌صورت ساز آکاردئونی است و در واقع از این ساز الهام گرفته است به صورت کشویی باز و بسته شده و جای بسیار کمی را در فضای راه پله اشغال میکند. درب آکاردئونی در طرح ها و مدل های بسیار متنوع و متفاوت تولید می شود که هر کدام ضریب امنیتی متفاوتی داشته و مشتریان بر اساس سلیقه و همچنین نیاز خود یکی از انواع این درب آکاردئونی را برای ساختمان تهیه می کند.

قیمت درب آکاردئونی در شرکت ایران سازه

در شرکت ایران سازه درب آکاردئونی با قیمت بسیار ارزان و مناسب تولید می شود. از طرف دیگر با توجه به اینکه در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعاونی تعیین شده در نتیجه شما می‌توانید با بودجه‌ای که دارید آکاردئونی مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که درب آکاردئونی بر اساس طرح ابعاد و همچنین کیفیت متریال به کار رفته در آن متغیر است.

خرید نرده حفاظ اکاردئونی مدرن و جدید

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی ارزان و با قیمت مناسب

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی ارزان و با قیمت مناسب درب آکاردئونی سبب رفع شکاف امنیتی موجود در ساختمان شده و سارقین می‌توانند با وجود این حفاظ آکاردئونی به راحتی وارد خانه شما شوند. درب آکاردئونی با طراحی ها و مدل های بسیار متنوعی در بازار ایران موجود است که شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی از بهترین های آنها را برای خانه ویلا و آپارتمان تهیه کنید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب آکاردئونی شیک و جدید با استحکام عالی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس