صنایع فلزی ایران سازه

ساز آکاردئونی یا درب آکاردئونی؟ مسئله این است.

نرده آکاردئونی که از ساز آکاردئون الهام گرفته است، سبب شده تا امنیت ساختمان شما افزایش یابد. درب اکاردئونی که در پشت درب خانه نصب می شود، امنیت را به خانه شما هدیه می دهد.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

محافظ اکاردئونی در طرح ها و رنگ های مختلفی که دارد، با هر نما و هر درب ساختمانی هماهنگ می شود، شما فقط کافیست یکی از این طرح های آکاردئونی را برای ساختمان خود داشته باشید، تا سارقین جرات ورود نداشته باشند.

نرده آکاردئونی یار خانه شماست.

سارقین با وجود درب آکاردئونی نمی توانند وارد منزل شما شوند. از این رو با نصب حفاظ آکاردئونی که امنیت بالایی دارد و از میلگردهای با کیفیت ساخته شده است و تسمه های مخفی یا لایه های مخفی دارد، دیگر سرقت از طریق درب آکاردئونی غیر ممکن است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

انواع درب آکاردئونی در ایران سازه

درب آکاردئونی ساختمان شما ، یکی از راهکارهای امنیتی است. انواع طرح های درب آکاردئونی دو لوزی ، سه لوزی ، چهار لوزی و پنج لوزی یا تمام گل و مدل حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ و ... در ایران سازه تولید می شود. قیمت نرده حفاظ آکاردئونی درب دزدگیر یا حفاظ آهنی ریلی یا کشویی که همان درب آکاردئونی است، در ایران سازه با قیمت مناسب ساخت و نصب می شود. زیرا قیمت نرده آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. مزیت خرید حفاظ اکاردئونی از ایران سازه: 1. قیمت مناسب و مقرون به صرفه 2. پاسخگویی و ساخت و نصب در زمان فوری 3. استفاده از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک 4. بهره مندی از جوشکاری co2 5. مشاوره و بازدید رایگان 6. پذیرش سفارش از سراسر کشور 7. دارای کاتالوگ با تجربه موفق در زمینه ساخت و نصب آکاردئونی 8. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس