صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلف با قیمت ارزان و مقرون به صرفه

نرده حفاظ آکاردئونی در طرح های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید بر اساس سریعی که دارید یکی از انواع این نرده حفاظ های آکاردئونی را انتخاب نمایید. حفاظ آکاردئونی در طرحهای مانند درب ریلی حفاظ آکاردئونی دو گل یا نرده حفاظ آکاردئونی سه گل نرده حفاظ آکاردئونی چهار گل و نرده حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ و یا نرده حفاظ آکاردئونی ایتالیایی در شرکت ایران سازه با متریال بسیار با کیفیت تولید می شود

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

 

شرکت ایران سازه از جوشکاری کربن دی اکسید و همچنین رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیک برای جوشکاری و برای رنگ آمیزی انواع درب آکاردئونی استفاده میشود. درب آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان شما بسیار ضروری و واجب است زیرا با وجود این حفاظ آکاردئونی دیگر سارقین نمی توانند به راحتی وارد خانه شما شود.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ آکاردئونی در طرح ها و مدل های بسیار متنوع تولید می شود هر مدل قیمت متفاوتی دارد از طرف دیگر در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می شود بنابراین شما قادر خواهید بود قیمت مناسبی را برای درب آکاردئونی موردنظر خود بپردازید.

خرید نرده حفاظ اکاردئونی مدرن و جدید

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه با قیمت مناسب

انواع حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه تولید می‌شود که هر کدام متریال بسیار با کیفیتی دارد از طرف دیگر در بازار ایرانی شرکت به عنوان یک شرکت خوشنام شناخته شده است شما می توانید یکی از انواع درب آکاردئونی که مد نظر شماست را با توجه به بودجه و سلیقه خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش جهت مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب آکاردئونی شیک و جدید با استحکام عالی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس