صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب و کیفیت بالا در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال خرید نرده حفاظ آکاردئونی برای درب آپارتمان و یا درب ویلای خود هستید باید به شما پیشنهاد دهیم که محصولات شرکت ایران سازه را مشاهده نمایید. در این شرکت انواع مختلف حفاظ آکاردئونی با طرح های بسیار متنوع و مدل‌های گوناگون تولید می شود شما می توانید بر اساس سلیقه خود یکی از انواع حفاظ آکاردئونی از جمله حفاظ آکاردئونی دوگل، حفاظ آکاردئونی سه گل،حفاظ آکاردئونی ایتالیایی حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ، حفاظ آکاردئونی تمام گل یا پنج گل را انتخاب کنید.

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی که در واقع شکل خود را از ساز آکاردئونی الهام گرفته است فضای بسیار کمی را اشغال می کند شما می توانید با خرید این محصول حتی اگر پاگرد بسیار کوچکی دارید ایمنی را به ساختمان خود هدیه دهید. حفاظ آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود بنابراین جای بسیار کمی را اشغال می نماید.

قیمت حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال خرید حفاظ دیوار آکاردئونی برای ویلا و آپارتمان خود هستید بهتر است انواع محصولات شرکت ایران سازه را مشاهده نمایید.دراین شرکت علاوه بر اینکه کیفیت و زیبایی برای ساخت محصولات در نظر گرفته می شود قیمت انواع محصولات بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد، زیرا قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می گردد و از این رو خبری از گرانفروشی نیست شما می توانید در نهایت خرید هوشمندانه ای را برای خود رقم بزنید.

خرید نرده حفاظ اکاردئونی مدرن و جدید

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب

اگر تصمیم به خرید حفاظ آکاردئونی دارید میتوانید یکی از انواع محصولات متنوع در شرکت ایران سازه را برای خود انتخاب کنید در نظر داشته باشید که باز آپارتمانی این شرکت کیفیت بالا استحکام ایمنی و زیبایی زیادی دارد زیرا رنگ آمیزی جوشکاری و برشکاری یا آن با متریال پیشرفته و دستگاه های جدید بازار انجام میشود. قیمت حفاظ ریلی آکاردئونی در شرکت ایران سازه بسیار مناسب و ارزان میباشد. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 0912771640 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب آکاردئونی شیک و جدید با استحکام عالی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس