صنایع فلزی ایران سازه

امنیت را با درب آکاردئونی تجربه کنید.

به نظر شما ورود به خانه ای که تنها حفاظ آن درب ساختمان است راحت تر است یا خانه ای که علاوه بر درب؛ حفاظ آکاردئونی نیز دارد؟ حفاظ آکاردئونی یک محافظ قدرتمند برای جلوگیری از ورود سارقین است و می تواند امنیت خانه شما را برقرار کند. اگر به دنبال نرده حفاظ آکاردئونی هستید که امنیت ساختمان را افزایش دهید و در عین حال زیبایی و قیمت مناسب داشته باشید می توانید با شرکت ایران سازه تماس بگیرید.

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی

 

این شرکت یکی از به نام ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع محصولات ایمنی مانند درب حفاظ آکاردئونی، حفاظ کشویی پنجره، حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ دیوار است که با قیمت مناسب و در عین کیفیت عالی این محصولات را آماده می کند.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی شیک و جدید

نرده حفاظ آکاردئونی شیک که امنیت بالایی دارد و در عین حال رنگ و جوشکاری و برشکاری آن بسیار با کیفیت و مرغوب انجام شده است برای خرید بسیار به صرفه است. در نظر داشته باشید که خرید حفاظ آکاردئونی باید به گونه ای باشد که تا سالیان متمادی بدون تغییر رنگ یا هر مشکل دیگری، برای شما ماندگار باشد. در شرکت ایران سازه قیمت ها بسیار مقرون به صرفه است و قیمت عالی برای محصولات در نظر گرفته شده است.

خرید نرده حفاظ اکاردئونی مدرن و جدید

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ آکاردئونی

نرده حفاظ آکاردئونی شیک و جدید که امنیت ساختمان شما را برقرار می کند و از انواع نرده حفاظ شیک مانند حفاظ دو لوزی یا سه لوزی یا تمام لوزی و .... برخوردار است، می تواند زیبایی درب خانه شما را نیز دوچندان کند. برای مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب آکاردئونی شیک و جدید با استحکام عالی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس