صنایع فلزی ایران سازه

قیمت حفاظ آکاردئونی

نرده حفاظ آکاردئونی امنیت را تضمین می کند.

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی کشویی

 

اگر شما قصد خروج از خانه را دارید باید بدانید که سارقین در کمین خانه شما هستند، مگر اینکه تمامی ضوابط ایمنی را رعایت کرده باشید. یکی از مهمترین جنبه های ایمنی که می توانید برای ویلا یا ساختمان خود در نظر بگیرید نرده محافظ آکاردئونی است. حفاظ آکاردئونی شیک و جدید می تواند امنیت خانه را تضمین کند و در عین حال زیبایی را به درب خانه بیفزاید. انواع مختلفی درب آکاردئونی شیک و جدید در ساختمان به کار می رود که هر یک می تواند برای خانه شما یک سبک خاص را به ارمغان آورد. درب آکاردئون ایتالیایی، درب آکاردئونی دو لوزی، درب آکاردئونی سه لوزی، درب آکاردئونی چهار لوزی، درب آکاردئونی تمام لوزی و... همگی از انواع درب آکاردئونی مدرن هستند.

قیمت درب آکاردئونی مدرن

درب آکاردئونی شیک و جدید می تواند ایمنی خانه شما را تضمین کند. در عین حال قیمت درب حفاظ آکاردئونی در شرکت ایران سازه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است زیرا در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای دولتی تعیین می شود و خبری از گران فروش نیست. براساس مدل درب آکاردئونی قیمت درب ها تعیین می شود برای مثال اگر برای درب آکاردئونی ایتالیایی از چند لایه پرچ مخفی استفاده شود، قیمت آن متغیر می شود.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی ویلا و آپارتمان

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی درب آکاردئونی شیک

درب آکاردئونی مدرن و جدید که برای خانه خود نیاز دارید را می توانید به صورت اینترنتی و تنها با یک تماس سفارش دهید. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت درب آکاردئونی مدرن استفاده می شود. جهت تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

هزینه تولید و نصب درب آکاردئونی - نرده آهنی درب ورودی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس