صنایع فلزی ایران سازه

قیمت حفاظ آکاردئونی

از قدیم الایام گفته اند کار از محکم کاری عیب نمی کند. با توجه به اینکه بهتر است قبل از وقوع هر حادثه ای از آن پیشگیری کرد لذا باید حفاظ آکاردئونی را برای درب خانه نیز نصب کرد. سارقین امروزه در کمین هستند تا دارایی شما را به تاراج ببرند. اما شما باید از این حادثه جلوگیری کنید، یکی از روش های ایمن کردن خانه، استفاده از نرده آهنی درب ورودی خانه است که به اسم حفاظ آکاردئونی معروف شده است.

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی کشویی

 

نرده حفاظ آکاردئونی برای درب کارگاه ها، حفاظت ورودی و مراکز تجاری، حفاظ ورودی گاراژ ها – حفاظ پله برقی و .... کاربرد دارد. حفاظ مطمئن و ضد دزدی که درب آپارتمان شما را محفوظ نگه می دارد، همین درب آکاردئونی است. شکل آن به صورت ساز اکاردئون است و به صورت کشویی باز و بسته می شود.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی در سایت ایران سازه

یکی از مهمترین فاکتورهای در هنگام خرید درب آکاردئونی، قیمت آن است. شما می توانید با قیمت مناسب این حفاظ را از سایت ایران سازه خریداری کنید. علت مناسب بودن قیمت نرده آکاردئونی در این سایت این است که براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. قیمت های تاثیر گذار در درب ورودی آهنی شامل: مدل، تراکم، چند لایه بودن تسمه عمودی و افقی، ابعاد و ... است.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی ویلا و آپارتمان

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

نصب حفاظ آکاردئونی

جهت نصب و اجرای حفاظ آکاردئونی باید از تکنسین متخصص این کار بهره برد. در این شرکت از تکنسین های ماهر که سال های زیادی تجربه نصب و اجرای درب آکاردئونی را دارند بهره گرفته است. در ایران سازه، کیفیت محصول و رنگ آمیزی و جوشکاری و برشکاری آن با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

هزینه تولید و نصب درب آکاردئونی - نرده آهنی درب ورودی

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس