صنایع فلزی ایران سازه

ساز آکاردئونی یا درب آکاردئونی؟ مسئله این است.

نرده آکاردئونی که از ساز آکاردئون الهام گرفته است، سبب شده تا امنیت ساختمان شما افزایش یابد. درب اکاردئونی که در پشت درب خانه نصب می شود، امنیت را به خانه شما هدیه می دهد. محافظ اکاردئونی در طرح ها و رنگ های مختلفی که دارد، با هر نما و هر درب ساختمانی هماهنگ می شود، شما فقط کافیست یکی از این طرح های آکاردئونی را برای ساختمان خود داشته باشید، تا سارقین جرات ورود نداشته باشند. انواع درب آکاردئونی در ایران سازه درب آکاردئونی ساختمان شما ، یکی از راهکارهای امنیتی است. انواع طرح های درب آکاردئونی دو لوزی ، سه لوزی ، چهار لوزی و پنج لوزی یا تمام گل و مدل حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ و ... در ایران سازه تولید می شود.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان ایتالیایی و ایمن برای جلوگیری از ورود سارقین

 

درب آکاردئونی شیک و جدید با طراحی های مدرن و متنوع سبب می شود تا زیبایی نمای خانه دو چندان شود. یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب آکاردئونی این است که امنیت و زیبایی نمای خانه را تحت تاثیر قرار دهد. در نظر داشته باشید که حفاظ کشویی آکاردئونی می تواند سبب شود تا شما خانه ای امن داشته باشد. از این رو برای داشتن این حفاظ ایمن کافیست از یک شرکت معتبر اقدام به خرید نمایید. کیفیت ساخت درب حفاظ آکاردئونی کیفیت ساخت درب حفاظ آکاردئونی در ایران سازه بی نظیر است. از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ استفاده می شود. جوشکاری با co2 و همچنین رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ کاری که کیفیت مرغوب و مطلوبی دارند سبب می شود تا در نهایت محصول آماده شده بهترین در نوع خود باشد. درب حفاظ کشویی آپارتمان باید روی درب اصلی خانه نصب شود تا سنگ بزرگی برای سارقانی باشد که قصد ورود به خانه را دارند. اگر می خواهید خانه خود را در برابر سارقین ایمن کنید و در عین حال با خیال راحت به مسافرت بروید بهترین شیوه آن است که امنیت را به خانه خود هدیه دهید و با کمک نرده حفاظ درب کشویی آپارتمان این امنیت را برقرار کنید.

تنوع مدل و طرح در حفاظ کشویی آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی یکی از بهترین های موجود در بازار است زیرا امنیت، زیبایی و کیفیت و قیمت مناسب را با هم دارا می باشد. نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که حفاظ درب آکاردئونی در ایران سازه از تنوع بالایی برخوردار است. • مدل درب آکاردئون آپارتمان • درب آکاردئونی 3 گل • حفاظ آکاردئونی 4 گل • حفاظ درب آپارتمان پیچی • حفاظ اکاردئونی ایتالیایی • درب آکاردئون پرچ مخفی دوبل • حفاظ آکاردئون تمام لوزی دوجداره • خرید حفاظ درب اپارتمان سلطنتی از انواع نرده حفاظ کشویی آکاردئونی می باشد که هر فردی می تواند یکی از این نوع حفاظ درب را انتخاب کند.

قیمت درب آکاردئونی ویلایی و آپارتمانی با کیفیت

 

انواع درب آکاردئون شیک و مدرن با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آکاردئونی

در نظر داشته باشید که کیفیت ساخت، استحکام و همچنین امنیت نرده حفاظ کشویی آکاردئونی به گونه ای است که شما می توانید با خیال راحت خانه را ترک کنید و دیگر نگران ورود سارقین نباشید. با توجه به اینکه سارقین می توانند به راحتی از درب خانه عبور کنند پس باید بتوانید با ایمن کردن درب ورودی، نقشه شوم آن ها را نقشه بر آب کنید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

هزینه و قیمت درب آکاردونی کشویی در سال 1401

 

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس