صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آکاردئونی ساختمان سدی محکم و ستبر در برابر سارقان

نرده ای که جلو درب آپارتمان نصب می شود، حفاظت و امنیت ساختمان را تضمین می کند. حفاظ کشویی ریلی آکاردئونی یکی از حفاظ هایی است که توانسته جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند. زیرا حضور چنین درب محکم و ستبری در جلو درب ورودی منزل ناخوداگاه به فرد احساس امنیت می دهد.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی از راهکارهایی است که افراد امروزه برای حفاظت و افزایش امنیت ساختمان خود به کار می گیرند. بنابراین با خرید درب اکاردئونی که به صورت ریلی باز و بسته می شود می توان آسایش را برای خانه خریداری کرد.

انواع متنوع درب آکاردئونی در ایران سازه

ایران سازه انواع متنوعی از درب آکاردئونی ارائه می دهد. بنابراین شما مشتری گرامی می توانید بر حسب سلیقه یکی از انواع مختلف حفاظ آکاردئونی را انتخاب کنید. حفاظ ریلی آکاردئونی درب آپارتمان در طرح سه لوزی ، چهارلوزی، شکلات پیچ، تمام لوزی و ... تولید می شود. بنابراین شما کافیست با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید و درخواست کاتالوگ داشته باشید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

قیمت حفاظ آکاردئونی در ایران سازه

از آن جایی که ایران سازه قدمت بسیار در تولید و عرضه انواع نرده روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی، نرده بوته ای و .. حفاظ پنجره و همچنین درب ویلایی و حفاظ آکاردئونی دارد؛ توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند. اما نکته مهم خرید از ایران سازه این است که لیست قیمت حفاظ آکاردئونی براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. نتیجه گیری از خرید درب آکاردئونی ساختمان در ایران سازه در ایران سازه ، حفاظ کشویی یا ریلی آکاردئونی یکی از راه های حفاظت از ساختمان است. با توجه به این که امنیت باید حرف اول را برای ساختمان بزند بنابراین داشتن درب آکاردئونی لازمه یک خانه است. در ایران سازه نه تنها قیمت مقرون به صرفه است بلکه کیفیت محصولات نیز مرغوب می باشد. مزیت خرید حفاظ آکاردئونی از ایران سازه • رنگ های الکترواستاتیک کور های • استفاده از جوشکاری CO2 • مشاوره و بازدید رایگان • پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور • برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس