صنایع فلزی ایران سازه

درب آکاردئونی امنیت را به خانه شما هدیه می دهد.

حفاظ آکاردئونی و حفاظ درب آپارتمان مدل های جدیدی دارد که این حفاظ می تواند امنیت را به ساختمان هدیه دهد و در عین حال زیبایی ساختمان را نیز تضمین می کند. حفاظ ریلی آکاردئونی برای حفاظت درب ورودی ساختمان ها به کار می رود. این حفاظ کشویی ضد سرقت پشت درب برای این نصب می شود که با امنیت نرده حفاظ ریلی سارقین نتوانند وارد شوند.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان

 

درب آکاردئونی شیک از پرطرفدارترین حفاظ ها برای برقراری امنیت است. این حفاظ کاربردهای گوناگونی دارد. عوامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ آکاردئونی شامل ضخامت، مدل، نوع، متراژ و .... است. در ساخت نرده حفاظ آکاردئونی استحکام نرده بسیار تاثیر دارد در نظر داشته باشید که هر چقدر میزان تراکم نرده آکاردئونی بیشتر باشد امنیت بیشتری دارد.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی شیک

محافظ آکاردئونی مدل های مختلف و متنوعی دارد. این حفاظ دارای ویژگی های منحصر به فردی است که براساس طرح و مدل، متراژ، نوع و تعداد پرچ های مخفی که دارد قیمت گذار می شود. در ایران سازه، قیمت نرده حفاظ آکاردئونی براساس نرخ مصوب تعیین می شود.

قیمت درب آکاردئونی ویلایی

 

انواع درب آکاردئون شیک

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آکاردئونی

نرده حفاظ آکاردئونی امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. اگر به دنبال راهی هستید که سارقین را از ورود به خانه ممنوع کنید، بهترین روش استفاده از نرده حفاظ کشویی آکاردئونی است. حفاظ های سلطنتی، ایتالیایی، مدل سه لوزی، مدل چهار لوزی و یا پنج گل و... از انواع نرده حفاظ آکاردئونی است. پرچ مخفی در نرده حفاظ آکاردئونی به دلیل تراکم بالای تسمه امنیت بالایی دارد. جهت تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

هزینه و قیمت درب آکاردونی کشویی

 

دب کشویی آکاردئونی آپارتمان - محافظ ضد سرقت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس