صنایع فلزی ایران سازه

درب آکاردئونی با قیمت مناسب در ایران سازه

اگر می خواهید خانه ای ایمن داشته باشید و مسیر ورود سارقین به خانه را سد کنید، کافیست درب آکاردئونی را نصب کنید. به خاطر داشته باشید که امنیت خانه شما در دستان نرده حفاظ آکاردئونی است.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان

 

حفاظ کشویی و ریلی درب آکاردئونی توانسته است ایمنی را به خانه ها هدیه دهد. به خاطر داشته باشید درب اکاردئونی کشویی با قیمت مناسب و طراحی شیک سبب می شود تا خریدی هوشمندانه داشته باشید. در ایران سازه انواع درب آکاردوئونی در طراحی های مختلف تولید می شود که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید. درب آکاردئونی با طرح دولوزی یا سه لوزی و چهارلوزی و ... مدل درب اکاردئونی ایتالیایی، درب آکاردئونی شکلات پیچ و .... از انواع طرح های متنوع این حفاظ است.

قیمت درب اکاردئونی در ایران سازه

اگر می خواهید خریدی هوشمندانه داشته باشید که هم کیفیت حفاظ آکاردئونی مناسب باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد کافیست از شرکت ایران سازه خرید کنید. به خاطر داشته باشید که امنیت امری لازم است که باید برای خانه خود فراهم کنید. ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت و ساز انواع صنایع فلزی توانسته است جایگاه ویژه ای را برای خود پیدا کند. با توجه به اینکه این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می کند از این رو قیمت نهایی محصولات بسیار مناسب است.

قیمت درب آکاردئونی ویلایی

 

انواع درب آکاردئون شیک

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آکاردئونی

نرده حفاظ اکاردئونی شیک وجدید در ایران سازه با قیمت مناسب و طراحی شکیل توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کند. در نظر داشته باشید که محافظ کشویی آکاردئونی برای امنیت خانه ضروری است زیرا مانع از ورود سارقین می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

هزینه و قیمت درب آکاردونی کشویی

 

دب کشویی آکاردئونی آپارتمان - محافظ ضد سرقت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس