صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ کشویی آکاردئونی امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد.

اگر به دنبال روشی هستید که بتوانید ایمنی ساختمان خود را تضمین کنید باید از درب حفاظ کشویی آکاردئونی استفاده کنید. این حفاظ درب با طراحی خاص و استحکام و مقاومت بالایی که دارد سبب افزایش ضریب ایمنی ساختمان شما می شود و از این رو شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان

 

درب حفاظ کشویی آکاردئونی متناسب با شرایطی که امروزه وجود دارد و تعداد سرقت ها افزایش یافته است انتخاب مناسبی است تا در برابر سارقین از خانه خود محافظت کنید. درب آکاردئونی یا درب کشویی به صورت تاشو باز و بسته می شود و از این رو فضای کمی اشغال می کند. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که این حفاظ درب کشویی یا آکاردئونی که در ایران سازه تولید می شود از بهترین متریال بهره مند شده است و از این رو دیگر نگران کیفیت آن نباشید.

قیمت درب حفاظ آکاردئونی ضد سرقت در ایران سازه

درب یا حفاظ درب آکاردئونی که در ایران سازه تولید می شود از متریال خوبی بهره مند شده است. اما فاکتور قیمت نیز باید در ساخت درب آکاردئونی در نظر گرفته شود. این حفاظ در شرکت ایران سازه قیمت مناسبی دارد زیرا ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه در نظر می گیرد.

قیمت درب آکاردئونی ویلایی

 

انواع درب آکاردئون شیک

 

نتیجه گیری از خرید درب کشویی آکاردئونی

حفاظ کشویی آکاردئونی می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. از این رو دیگر نگران سارقین نباشید. در زیر برخی ویژگی های حفاظ آکاردئونی ذکر شده است: 1. قیمت مناسب حفاظ درب 2. امنیت و استحکام بالای حفاظ درب کشویی 3. زیبایی و طرح های متنوع حفاظ آکاردئونی برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

هزینه و قیمت درب آکاردونی کشویی

 

دب کشویی آکاردئونی آپارتمان - محافظ ضد سرقت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس