صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ درب کشویی آکاردئونی یعنی امنیت خانه شما

یکی از راه هایی که می توان با کمک آن اقدام به ایمن کردن ساختمان نمود، استفاده از درب آکاردئونی کشویی است. در نظر داشته باشید که این شرکت می تواند ایمنی خانه شما را تضمین می کند. یکی از بهترین راه هایی که می توان ایمنی را تضمین کرد و زیبایی درب خانه نیز افزایش یابد، استفاده از محافظ درب ضد سرقت است.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

به توجه به اینکه نرده درب اکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود، برحسب سلیقه می توانید یکی از این درب ها را انتخاب کنید. درب کشویی دو لوزی، محافظ ضد سرقت سه لوزی یا سه گل، درب آهنی کشویی چهار لوزی یا چهار گل، درب ایتالیایی و مدل مارپیچ از انواع درب آکاردئونی است.

قیمت درب آکاردئونی در ایران سازه

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ دارد. این شرکت با توجه به اینکه قیمت اولیه یا نرخ واحد محصولات را براساس نرخ اتحادیه و یا نهادهای نظارتی مصوب تعیین می کند، درب آکاردئونی این شرکت نیز قیمت مناسبی دارد. هر یک از حفاظ های آکاردئونی با طرح های مختلف، قیمت متفاوتی دارد.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید درب آکاردئونی در ایران سازه

یکی از راه هایی که می توان با کمک آن ایمنی خانه را تضمین کرد استفاده از درب اکاردئونی است. در نظر داشته باشید که این حفاظ ایمنی خانه شما را تضمین کرده و اجازه نمی دهد هیچ سارقی وارد خانه شود. با توجه به اینکه درب آکاردئونی هم زیبایی و هم ایمنی به همراه دارد بهترین انتخاب است. برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس