صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ درب کشویی آکاردئونی یعنی امنیت خانه شما

یکی از بهترین مواردی که برای افزایش ضریب ایمنی خانه باید در نظر بگیرید، حفاظ کشویی آکاردئونی می باشد. این نرده برای درب آپارتمان و یا خانه های مسکونی انتخاب مناسبی است.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

ساز آکاردئون که الهام بخشی برای این نرده حفاظ زیبا و ایمن بوده است، ویژگی متمایز دیگری نیز دارد. این ویژگی این است که این نرده به صورت ریلی باز و بسته می شود و بسیار کم جا می باشد.

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی در ایران سازه

در ایران سازه قیمت نرده آکاردئونی برای درب منزل بسیار مناسب بوده زیرا بر مبنای نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی قیمت درب آکاردئونی تهیه می شود. درب آکاردئونی ریلی برای حفاظت و امنیت ساختمان شما می باشد. از این رو با در نظر داشتن به اینکه حفاظ آکاردئونی در مدل های مختلف می باشد، قیمت درب آکاردئونی نیز متغیر می باشد

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده آکاردئونی

ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه تولید و عرضه محصولات از جمله نرده روی دیوار و حفاظ پنجره و همچنین درب ویلایی و حفاظ آکاردئونی توانسته است جایگاه خوبی بین مشتریان فراهم کند. ی اینکه امنیت خانه خود را افزایش دهید و تمام ضرایب امنیتی را برای خانه خود در نظر گرفته باشید نصب حفاظ آکاردئونی در جلوی درب آپارتمانی در ویرایش ما امری مهم است شما می توانید از شرکت ایران سازه اقدام به خرید نمایید زیرا کیفیت میلگردها برشکاری و جوشکاری و همچنین کیفیت رنگ های به کار رفته در حفاظ آکاردئونی به گونه‌ای است که سبب می‌شود این درب کشویی تا سالیان متمادی مهمان خانه های شما باشد برای تماس با کارشناس فروش می توانید شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس