صنایع فلزی ایران سازه

درب حفاظ آکاردئونی یعنی زیبایی با امنیت

نرده حفاظ آکاردئونی سبب می شود تا خانه شما یکی از امن ترین خانه ها باشد. در صورتی که تصمیم دارید درب خانه خود را ایمن کنید، بهتر است حفاظ آهنی کشویی را برای خانه تهیه کنید. نرده درب آکاردئونی یکی از راه هایی است که سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن باشد.

نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

حفاظ کشویی آکاردئونی در انواع مختلفی تولید می شود که مشتریان برحسب سلیقه یکی از این نوع درب ها را برای خانه خود انتخاب می کنند. نرده اهنی کشویی دولوزی یا دو خم رو حفاظ آکاردئونی سه لوزی یا حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ومدل نرده کشویی پیچ انواع حفاظ هایی است که در ایران سازه تولید می شود. نرده حفاظ آهنی آکاردئونی ساختمان یکی از بهترین راهکارهایی است که سبب افزایش ضریب ایمنی خانه می شود. نرده آکاردئونی به هیچ وجه اجازه عبور به سارقین را نمی دهد. همچنین میلگردهای به کار رفته در کنار هم قابل برش و خم شدن نیست.

قیمت نرده کشویی آکاردئونی

در صورتی که حفاظ کشویی آکاردئونی را برای درب اپارتمان خانه خود انتخاب می کنید، پس دیگر نگران سارقین نباشید. زیرا حفاظ آهنی آکاردئونی ساخته شده در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه ونهادهای نظارتی تعیین می شود. قیمت نرده آکاردئونی در ایران سازه سبب می شود تا شما با قیمت مناسب بتوانید این نرده را برای خود انتخاب کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آکاردئونی در ایران سازه

حفاظ اهنی آکاردئونی در ایران سازه با متریال مطلوب وباکیفیت ساخته شده است. توجه داشته باشید که تکنسین های ما در ایران سازه با مهارت بالا اقدام به ساخت رو نصب نرده حفاظ آکاردئونی می نماید. در صورتی که تصمیم به خرید این نرده آکاردئونی ریلی دارید کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس