صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

قیمت حفاظ آکاردئونی در اسفند1402

اجزای درب آکاردئونی درب آکاردئونی از اجزای مختلفی تشکیل شده است. 1. تسمه : تسمه ها ساختار اصلی حفاظ آکاردئونی را شکل می دهند. تسمه مهمترین جزء برای جلوگیری از ورود افراد غریبه است. تسمه لازم است ضخامت کافی داشته باشد تا استحکام خوبی در مقابل فشار و ضربه داشته باشد. 2. پروفیل: چهارچوب حفاظ از پروفیل تشکیل می‌شود که لازم است استحکام خوبی داشته باشد تا امکان نفوذ از طریق دیلم کردن یا ضربه وجود نداشته باشد. 3. برای اتصال تسمه ها از پرچ استفاده می شود. پرچ ها فولادی هستند که باید مقاومت لازم را در برابر ضربه داشته باشند. 4. قفل 5. مثل هر درب دیگری، درب حفاظ آکاردئونی هم قفل دارد

انواع درب آکاردئونی

درب آکاردئونی با کمک قفل کتابی می تواند تضمین کننده امنیت خانه شما باشد. حفاظ آکاردئونی با طراحی خاصی که دارد در برابر فشار و ضربه مقاومت دارد در نتیجه مانع ورود سارقین می شود. درب های تاشو آکاردئونی یک محافظ از جنس فولاد یا آهن هستند که معمولا به صورت کشویی باز و بسته می شود. مهمترین وظیفه این درب ها افزایش امنیت است.

قیمت درب آکاردئونی چگونه تعیین می شود؟

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به فاکتورهای مختلفی توجه داشت. 1. ابعاد درب: هر چقدر درب آکاردئونی طول و عرض کمتری داشته باشد در نتیجه قیمت کمتری نیز دارد. اندازه درب آکاردئونی براساس نظر مشتری تعیین می شود. 2. قفل توکار: قرار دادن قفل توکار هم قیمت حفاظ آکاردئون را بالا می‌برد. 3. ۳- طرح در: نوع طرح درب هم روی قیمت آن مؤثر است. 4. تراکم تسمه: هرچقدر درب آکاردئونی تراکم تسمه بیشتری داشته باشد، این تیغه‌ها به هم نزدیک‌تر شده و امنیت بیشتری را فراهم می‌کند؛ اما از سوی دیگر این کار باعث افزایش فولاد مورد نیاز و در نتیجه بالا رفتن قیمت محصول خواهد شد.

اجزای درب آکاردئونی
قیمت حفاظ آکاردئونی

قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی قیمت مناسبی دارد. شما می توانید در شرکت ایران سازه یکی از انواع مدل های درب اکاردئونی را سفارش دهید. درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند، تشکیل می‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب آکاردئونی
علت انتخاب درب آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس