صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین نرده حفاظ های دیوار است.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی علاوه بر اینکه از لحاظ زیبایی تاثیر خاصی روی ساختمان دارد، با امنیت زیادش مانع از ورود سارقین می شود. مزیت های نصب سریع و بدون نیاز به خرابی ساختمان از جمله فاکتورهای مهمی است که برای نصب نرده شاخ گوزنی حائز اهمیت است. تراکم بالای حفاظ شاخ گوزنی سبب شده است که هیچ جنبده ای قادر به عبور نباشد زیرا جا پا وجود ندارد و میلگردهای تیز روی شاخ گوزنی بسیار تیز و برنده هستند. نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از حفاظ های پرفروش در بازار ایران می باشد شما می توانید برای ویلا و آپارتمان و همچنین برای ساختمان های مسکونی و یا اداری خود حفاظ دیوار شاخ گوزنی را انتخاب نمایید . خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی سبب می شود که شما با خیال راحت ساختمان خود را ترک نماید و دیگر نگران این نباشید که سارقین می‌توانند از طریق دیوار وارد حیاط خانه شما شده و اموالتان را به سرقت ببرند در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار شاخ گوزنی طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است بنابراین زیبای بی نظیری را برای دیوار ساختمان به ارمغان می آورد.

خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی در ارتفاع های متنوع تولید می شود و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود ارتفاع های مورد نظر خود را سفارش دهند همچنین دیوار در رنگهای متنوع مانند مشکی یا سفید و همچنین قهوه ای و هر رنگ دیگری که مشتریان مد نظر داشته باشند تولید می شود. حفاظ دیوار شاخ گوزنی به دلیل اینکه طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است می تواند روی نمای خارجی ساختمان تاثیر زیادی داشته باشد به خاطر داشته باشید که استفاده از نرده حفاظ دیوار سبب شلوغ شدن نمای ساختمان می شود بلکه اگر از حفاظ دیوار زیبای استفاده کنید یک جلوه جدید و مدرن در نمای خانه شما نیز ایجاد خواهد شد.

انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با تراکم ارتفاع و همچنین متریال به کار رفته تعیین می شود. رنگ تمامی نرده حفاظ شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک کوره ای است که کیفیت بالایی دارد. جوشکاری استفاده شده برای آن نیز از جوش co2 است که بالاترین اتصال و تمیزترین جوشکاری را ممکن می کند. در محاسبه قیمت این نرده ها باید بدانید که این حفاظ ها به صورت کلی با متر طولی قیمت گذاری می شوند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی در این شرکت بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی قیمت گذاری می شود شما می توانید با هر کوچه‌ای که دارید از این شرکت برای خرید اقدام نمایید در نظر داشته باشید که قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی بر اساس فاکتورهایی مانند ارتفاع حفاظ دیوار تراکم کیفیت متریال به کار رفته در ساخت آن تعیین می شود.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی
قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی که در شرکت ایران سازه تولید می شود یکی از حفاظ های پرفروش در بازار ایران می باشد در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار شاخ گوزنی در طرح ها و مدل های مختلف و همچنین در رنگ های گوناگونی تولید می شود. حفاظ دیوار شاخ گوزنی در ارتفاع های متنوع تولید می شود و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود ارتفاع های مورد نظر خود را سفارش دهند همچنین دیوار در رنگهای متنوع مانند مشکی یا سفید و همچنین قهوه ای و هر رنگ دیگری که مشتریان مد نظر داشته باشند تولید می شود. حفاظ دیوار شاخ گوزنی به دلیل اینکه طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است می تواند روی نمای خارجی ساختمان تاثیر زیادی داشته باشد به خاطر داشته باشید که استفاده از نرده حفاظ دیوار سبب شلوغ شدن نمای ساختمان می شود بلکه اگر از حفاظ دیوار زیبای استفاده کنید یک جلوه جدید و مدرن در نمای خانه شما نیز ایجاد خواهد شد. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب
 نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس