صنایع فلزی ایران سازه

معرفی حفاظ پنجره فرفوژه

حفاظ پنجره فرفوژه یکی ازطرح های شناخته شده ای میباشد که علاوه بر زیبایی دارای امنیت بالا و استحکام بالایی میباشد. نرده های حفاظ پنجره ، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است. یکی دیگراز مزیت حفاظ اهنی فرفوژه با توجه به مدل ها و تنوع بالاییکه داراد دارای قیمت بسیار پایینی هم میباشداز همین رو مشتریان پروپاقرصی دارد .در ادامه نمونه‌هایی از طرح های نرده پنجره فرفورژه را به شما نشان خواهیم داد.

دزدگیر آهنی پنجره

 

محافظ پنجره ساختمان

 

معرفی حفاظ پنجره ساده

این نوع حفاظ پنجره آهنی ساده بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی نسبت به حفاظ های دیگر هم برخوردار است. این نوع حفاظ ها هم دارای تنوع بسیار بالاییاست که با توجه به انتخاب مشتری ساخته و نصب میشود نرده های ساده پنجره می‌توانند از قوطی‌های 20 در 20 یا از 20 در 30 ساخته شوند. معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای ندارند و به صورت کلاف‌های درهم ‌تنییده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. استحکام این نرده‌ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن‌ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه‌ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد. گاهی در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح‌هایی نظیر پیکان نیزه ای قرار می‌گیرد که به زیبایی آن کمک می‌کند.

حفاظ ساده اهنی پنجره

 

حفاظمدرن پنجره

 

صنایع آهنی ایران سازه تولید کننده درب آکاردئونی آهنی و حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار در منطقه بازار آهن شاداباد تهران فعالیت دارد. با اطمینان بر دانش تخصصی و تجربه کارشناسان و مدیران این شرکت می توانید امنیت را برای خود به ارمغان ببرید.مشاوره و بازدید رایگان شماره های تماس:09127716460-09128700940-

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس