صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

تامین امنیت برای محل زندگی شما مسئله بسیار مهمی است. بنابراین بهتر است از نرده حصارپنجره شیک و جدید استفاده کنید. در اکثر موارد سارقین با کمترین زحمت وارد خانه شده و اقدام به سرقت منزل می کنند. برای اینکه نقشه سارقین را خنثی کنید بهتر است از حفاظ پنجره استفاده کنید. حفاظ پنجره شیک و جدید با قیمت مناسب و استحکام عالی سبب می شود تا شما بتوانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید. برای ایجاد امنیتی بی نقص؛ نرده حفاظ پنجره برای هر خانه ای توصیه می شود.

نرده حفاظ پنجره

 

نرده حفاظ پنجره در مقایسه با سایر حفاظ های موجود در بازار دارای قیمت مناسبی است. به دلیل قیمت مناسب و به صرفه نرده های محافظ ، اکثر افراد برای ایمنی بیشتر خانه های خود را با نرده حفاظ پنجره می پوشانند.

قیمت نرده حفاظ پنجره

نرده های پنجره متشکل از میله های عمودی بوده که باعث امنیت و زیبایی نمای ساختمان می شود. هدف اصلی حفاظ پنجره تامین امنیت برای ساختمان با کاربری های متفاوت است اما از فاکتور زیبایی و قیمت مناسب نباید غافل شد. پنجره از مهمترین عامل تکرار شونده در نما می باشند. قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت مناسبی دارد.

قیمت نرده حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره دارای مزایا و ویژگی های متفاوت است. استحکام و قیمت و زیبایی منحصربه فرد حفاظ پنجره سبب شده است تا مشتریان زیادی در ایران سازه خرید کنند. حفاظ پنحره مدرن به دلیل قیمت مناسب و طرح خاص آن از پرمتقاضی ترین حفاظ ها برای پنجره است که مشتریان زیاد است. برای خرید نرده حفاظ پنجره می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنحره مدرن

 

نرده حفاظ پنجره و عوامل موثر بر قیمت محافظ ها

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com
call us

09128700940

شماره تماس