صنایع فلزی ایران سازه

خرید نرده حفاظ پنجره شیک

یک روش خلاقانه برای افزایش امنیت ساختمان و همچنین زیبایی نمای ساختمان این است که از حفاظ پنجره استفاده کنید. با نصب مدل های جدید حفاظ پنجره می توانید امنیت خانه خود را افزایش دهید. حفاظ های تزئینی و در عین حال مستحکم بهترین راهی است که برای ساختمان خود می توانید به کار گیرید. استفاده از پوشش ضد زنگ روی رنگ های کوره ای الکترواستاتیک حفاظ پنجره سبب می شود تا خانه شما ایمن شود.

حفاظ پنجره شیک

 

حفاظ پنجره ساده و طرح دار شیک دار ساختمان و نصب حفاظ پنجره روی نما و ظاهر ساختمان تاثیر می گذارذ. انتخاب مدل حفاظ پنجره آهنی فرفورژه ورنگ حفاظ پنجره آهنی یک چالش جدی در ساختمان های ویلایی و آپارتمان است.

قیمت نرده حفاظ پنجره شیک

قیمت هر متر مربع حفاظ آهنی پنجره دو لنگه با توجه به طرح حفاظ بالکن و تراس آهنی و نرده حفاظ پنجره متفاوت است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این شرکت خریداری کنید. قیمت در تصمیم خرید نقش بسزایی دارد و در فروشگاه خرید حفاظ آهنی پنجره ایران سازه می توانید حفاظ آهنی را با قیمت های رقابت های پیدا کنید. در این شرکت ها از بابت قیمت ها خیالتان راحت باشد.

قیمت نرده حفاظ پنجره زیبا

 

حفاظ پنجره فرفورژه

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

از دیگر نکات مهمی که در هنگام خرید نرده پنجره آهنی باید در نظر داشته باشید، خرید یکی از انواع حفاظ پنجره است. شما باید در هنگام خرید به انواع حفاظ های پنجره توجه کنید و آن نرده حفاظ پنجره ای را انتخاب کنید که از نظر قیمت و همچنین رنگ و.... با بودجه و ساختمان شما هماهنگ باشد. اطمینان حاصل کنید که حفاظ پنجره کاملا متناسب با پنجره شما است زیرا تنها در این صورت است که امنیت خانه شما تضمین می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ پنجره استیل

 

خرید نرده حفاظ پنجره

 

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس