صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ شیک پنجره برای خانه شما

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید برای ایمنی ساختمان خود در نظر بگیرید استفاده از حفاظ پنجره است. برای ساختمان هایی که در طبقات پایین هستند و یا خانه های ویلایی تک طبقه وجود نرده حفاظ پنجره الزامی است. حفاظ پنجره مدرن و شیک هم زیبایی خانه را تامین می کند و هم جنبه های امنیتی خانه را در نظر می گیرد. بنابراین هنگام انتخاب نرده برای پشت پنجره به این فاکتور مهم توجه کنید.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

اگر به دنبال حفاظ پنجره شیک و جدید هستید که هم نمای خارجی خانه خود را زیباتر از قبل نمایش دهید و هم اینکه بتوانید با قیمت مناسب بهترین نرده حفاظ پنجره را برای خود تهیه کنید پس به جای درستی سر زده اید. در ایران سازه بهترین نرده حفاظ پنجره ساخته می شود که شما می توانید کیفیت و امنیت نرده حفاظ را با سایر شرکت ها مقایسه کنید و متوجه تفاوت کیفیت نرده حفاظ پنجره در این شرکت با سایر شرکت ها شوید.

قیمت نرده حفاظ پنجره شیک در ایران سازه

یکی از شاخصه های مهم برای حفاظ پنجره، قیمت آن است. قیمت حفاظ پنجره از فاکتورهای مهم مشتریان در هنگام خرید است از این رو ما برای اینکه بتوانیم جایگاه خود را برای مشتریان ارتقا دهیم و رضایت آن ها را کسب کنیم از این رو قیمت ساخت نرده حفاظ پنجره را بسیار مناسب در نظر گرفته ایم تا بتوانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب و نهادهای نظارتی تعیین یم شود و از این رو شما دیگر نگران هزینه های گزاف سایر شرکت ها نیستید. اگر توجه داشته باشید که نرده محافظ پنجره در شرکت های مختلفی قیمت بسیار پراکنده ای دارد آنگاه سعی بر این دارید که از شرکت معتبر که قیمت مقرون به صرفه ای برای محصولات خود ارائه می دهد خرید کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید حفاظ پنجره در ایران سازه

از ان جایی که یکی از راه های موثر جهت افزایش ایمنی و زیبایی نمای خارجی خانه استفاده از نرده حفاظ پنجره راست از این رو شما می توانید با نصب یک حفاظ پنجره ساده و شیک و در عین حال با کیفیت نمای خارجی خانه خود را زیباتر از قبل کنید. نصب نرده حفاظ پنجره برای خانه هایی که در طبقات اول هستند و همچنین ویلاها بسیار امری ضروری است. در نظر داشته باشید که نصب محافظ پنجره از سقوط افراد خودداری می کند و مانعی بسیار محکم باری ممانعت از ورود افراد نااشنا و سارقین می باشد. قیمت حفاظ پنجره براساس مدل و ابعاد و طرح مورد نظر شما متغیر است. برای اینکه اطلاع دقیقی از قیمت نرده حفاظ پنجره داشته باشید با کارشناس فروش ما در ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس