صنایع فلزی ایران سازه

دستان محافظ پنجره به ایمنی آغشته است.

خرید نرده محافظ پنجره ایمن از مهم ترین فاکتورهایی است که باید برای خرید در نظر بگیرید. زیرا همان طور که هر گردی گردو نیست، هر نرده محافظی نیز محافظ نیست. بنابراین باید حفاظ نرده پنجره از استحکام خوبی برخوردار باشد. محافظ پنجره برای پنجره دوجداره یا ساده استفاده می شود. همچنین نرده حفاظ ساده یا متحرک نیز تولید و نصب می شود. با توجه به وضعیت ساختمان و اندازه پنجره و نوع پنجره باید یکی از انواع نرده حفاظ پنجره ساده ، فرفورژه ، سلطنتی یا کلاسیک و مدرن را انتخاب کنید.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

حفاظ پنجره ساختمان نه تنها مانع از سقوط یا سرقت نمی شود، بلکه زیبایی و نمای ساختمان را نیز شیک و جالب جلوه می دهد. ارزش و زیبایی نمای ساختمان شما با حفاظ روی دیوار پنجره زیبا دو برابر می شود. پس در انتخاب محافظ پنجره دقت کنید.

بهترین حفاظ پنجره ساختمان

نرده حفاظ پنجره ساختمان در ایران سازه که تولید کننده انواع نرده حفاظ مدرن است در کاتالوگ و نمونه کار این شرکت موجود است. بهترین نرده پشت پنجره اول از همه به سلیقه مشتری بستگی دارد. اما از نظر ما که تولید کننده حفاظ آهنی برای پنجره هستیم، می گوییم زیبایی و امنیت و استحکام و همچنین کیفیت را باید در کنار هم قرار داد و سبب حفاظ مناسب برای پنجره خرید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید حفاظ پنجره در ایران سازه

قیمت حفاظ پشت پنجره در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو می توانید محافظ دیواری ساختمان خود را با قیمت مناسب از ایران سازه خریداری کنید. البته این را نیز به ذهن بسپارید، که امنیت هزینه نیست! برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس