صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره سلطنتی یا کلاسیک

حفاظ پنجره در انواع طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود. مشتریان برحسب سلیقه و نیاز خود یکی از طرح های پنجره مانند نرده حفاظ فرفورژه یا نرده حفاظ استیل و یا نرده حفاظ فلزی مدرن یا سلطنتی را برای خود انتخاب می کنند. حفاظ پنجره متحرک یا نرده حفاظ پنجره دوجداره نیز در شرکت صنایع فلزی ایران سازه تولید می شود. با توجه به نوع نما و بودجه و یا سلیقه خود باید یکی از انواع نرده حفاظ را برای خانه خود انتخاب کنید. حفاظ پنجره را به صورت ساده نیز می توان طراحی کرد که وزن کمتری داشته و قیمت مناسب تری نیز دارد.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

یکی از بهترین روش هایی که می توان برای پوشش پنجره به کار برد، استفاده از نرده حفاظ ایمن پنجره در طرح ها و مدل های مختلف است. در واقع برای حفاظت از پنجره بهتر است یکی از انواع نرده مانند حفاظ فرفورژه یا حفاظ استیل یا حفاظ فلزی را انتخاب کنید. نرده حفاظ پنجره در مدل ها و طرح هایی گوناگونی با توجه به سبک سلیقه شما طراحی می شود. مدل های نرده پنجره فرفورژه قیمت مناسبی داشته و هم بسیار متنوع و زیبا هستند. همچنین جنس بسیار محکمی داشته و از امنیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

قیمت نرده حفاظ پنجره مدرن

قیمت نرده حفاظ پنجره آهنی در ایران سازه براساس مدل و طرح متفاوت است. اما برای قیمت گذاری باید به طول و عرض پنجره و همچنین نوع و جنس مواد اولیه به کار رفته در ساخت نرده حفاظ پنجره باید توجه کرد.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید حفاظ پنجره در ایران سازه

حفاظ و یا پوشش آهنی جلو پنجره در انواع مدرن یا کلاسیک و سنتی و سلطنتی به کار می رود. نرده حفاظ های جدید قابلیت نصب گلدان و انواع اکسسوری ها را دارد. با توجه به سلیقه یا بودجه یکی از انواع نرده را انتخاب کنید. برای ارتباط با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس