صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پنجره با قیمت مناسب و کیفیت عالی که در ایران سازه ساخته می شود سبب می شود تا خانه شما ایمن شود و قیمت مناسبی برای نرده پنجره پرداخت کنید. در شرکت ایران سازه سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده حفاظ پنجره دارد شما می توانید با رضایت خاطر از این شرکت اقدام به خرید کنید. زیرا نرده پنجره متنوع در این شرکت شرکت با قیمت متناسب با نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی ساخته می شود و شما هزینه گزاف برای خرید نرده حفاظ پنجره نمی پردازید.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

حفاظ پنجره خانه ویلایی برای ساختمان های ویلایی و طبقات پایین آپارتمان ها بسیار الزامی است. حفاظ پنجره باید به صورت مقاوم باشد و استحکام بالایی داشته باشد تا از امنیت خانه را رعایت کند. حفاظ پنجره نقش سربازی را برعهده دارد که از خانه شما محافظت می کند و همچنین از سقوط کودکان نیز خودداری می کند. این حفاظ ها نجات بخش جان و مال شما است.

قیمت نرده حفاظ پنجره مدرن

در شرکت ایران سازه از مواد و متریال مرغوب برای ساخت نرده حفاظ آهنی پنجره استفاده می شود. شما می توانید یکی از طرح های متنوع نرده حفاظ پنجره آهنی را برای خود اختیار کنید و از کیفیت و استحکام آن لذت ببرید. از جوشکاری با بهترین دستگاه های موجود و همچنین رنگ آمیزی با رنگ های الکترواستاتیک و همچنین بهره مندی از دقت و ظرافت در جوشکاری و برشکاری سبب می شود تا محصول نهایی شما یکی از بهترین محافظ های آهنی پنجره باشد. اگر نرده حفاظ پنجره از کیفیت بالایی برخوردار باشد بنابراین شما می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید زیرا امکان برش خوردن یا خم شدن و همچنین رنگ رفتگی و... در نرده حفاظ پنجره وجود ندارد. قیمت حفاظ پنجره براساس متریال و جنس پروفیل استفاده شده تغییر می کند. همیشه در نظر داشته باشید که در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود از این رو قیمت مناسبی دارد.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید حفاظ پنجره در ایران سازه

قیمت هر متر از ساخت حفاظ پنجره به صورت متر مربع و کیلویی حساب می شود و بر همین اساس می توان مبلغی که باید پرداخت کرد را تعیین کرد. برای پایین آوردن هزینه و قیمت ساخت حفاظ پنجره نباید از ضایعات و متریال ضعیف استفاده کرد بلکه باید قیمت ها را منصفانه تعیین کرد اما از کیفیت کار کمک نکرد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس