صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره فرفورژه شیک و جدید امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد.

اگر منزل شما در طبقه اول یا آخر یک اپارتمان قرار دارد و پنجره آن رو به خیابان است باید در مورد خرید نرده حفاظ پنجره بیندیشید. همچنین اگر خانه ویلایی دارید که عبور از حفاظ دیوار و وارد شدن به حیاط امکان پذیر است، حفاظ پنجره از الزامات خانه است.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره یکی از مهمترین جنبه های امنیتی ساختمان است که در کنار نرده حفاظ دیوار می تواند امنیت خانه شما را تضمین کند.به طور کلی حفاظ پنجره سازه مقاومی است که بر روی پنجره ها نصب شده و امنیت خانه ها را بیش از پیش افزایش می دهد. در گذشته بیشتر حفاظ ها در زمان ساخت پنجره روی آن نصب می شد. اما امروزه این نرده حفاظ ها به صورت مجزا و جداگانه ساخته و روی پنجره ها نصب می شوند.

قیمت نرده حفاظ پنجره

عوامل موثر در قیمت حفاظ پنجره را در این بخش ارائه می دهیم. البته شما می توانید با کارشناس ما تماس گرفته و ضمن اطلاع از آخرین قیمت ها، پاسخ سوالات خود را نیز دریافت نمائید. اندازه پنجره مهمترین فاکتور در تعیین قیمت هر نوع حفاظ است. جنس حفاظ پنجره نیز از دیگر عوامل مهم است. حفاظ پنجره یا از میلگرد، قوطی یا فرفورژه ساخته شده و هر چقدر تراکم آهن مورد استفاده بیشتر باشد، وزن حفاظ بیشتر و قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. طرح و کیفیت و نوع موادی که در ساخت حفاظ پنجره استفاده می شود نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت حفاظ پنجره است.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید و نصب بهترین حفاظ پنجره

حفاظ پنجره برای ساختمان های ویلایی و همچنین پنجره های طبقات پایین یا بالای آپارتمان ها و واحدهای دارای کودک بسیار ضروری است. در صورت یکه ساخت واحد مسکونی به گونه ای است که کودک به پنجره دسترسی دارد بنابراین شدیدا توصیه می شود که از حفاظ پنجره استفاده است. حفاظ این پنجره ها می تواند از حوادث خطرناک جلوگیری کرده و امنیت خانه شما را نیز حفظ کند. برای تماس با کارشناس فروش و ارائه مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمائید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس