صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره با قیمت مناسب و طراحی جدید در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال نرده حفاظ پنجره با قیمت بسیار عالی و طراحی مدرن هستید بهتر است تصاویر سایت ایران سازه را مشاهده کنید. با توجه به اینکه نرده حفاظ پنجره برای پیشگیری از سقوط افراد و همچنین برای افزایش ضریب امنیت ساختمان ها بسیار مهم و حیاتی است از این رو باید در انتخاب آن نهایت دقت را به عمل آورد.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

توجه داشته باشید که نرده پنجره می تواند نقش یک نگهبان را بازی کند که در پشت پنجره شما از خانه محافظت می کند. از طرف دیگر با میلگردهای فولادی خود از ورود سارقین به داخل خانه نیز پیشگیری می نماید. در شرکت ایران سازه نرده حفاظ پنجره با متریال و دستگاه های پیشرفته تولید می شود برای مثال برای جوشکاری از کربن دی اکسید و برای رنگ آمیزی از رنگهای کوره ای الکترواستاتیک درجه یک استفاده میشود.

قیمت نرده حفاظ پنجره فرفورژه در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه قیمت بسیار مناسبی دارد و شما می توانید با قیمت ارزان اقدام به خرید این نرده حفاظ نمایید با توجه به اینکه در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین خبری از گرانفروشی نیست و شما می توانید با قیمت واقعی، نرده حفاظ پنجره را برای ساختمان خود تهیه کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پنجره که در شرکت ایران سازه تولید می شود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است از طرف دیگر قیمت این نرده حفاظ پنجره بر اساس ابعاد طرح و همچنین جنس به کار رفته در ساخت آن تعیین می شود. توجه داشته باشید که نرده حفاظ پنجره همیشه یک ضرورت مهم برای ساختمان ها خصوصاً آپارتمان های چند طبقه به خانه های ویلایی است که برای پیشگیری از سقوط و جلوگیری از ورود سارقین در ساختمان ها به کار گرفته می‌شود. برای تماس با کارشناسان فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس