صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره فرفورژه با طراحی مدرن و قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال امنیت ساختمان خود هستید می توانید از نرده حفاظ پنجره استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که امنیت لازمه هر ساختمانی است یکی از مهمترین ضرایب امنیتی که باید برای خانه خود لحاظ کنید استفاده از نرده حفاظ پنجره است.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره ساده، نرده حفاظ پنجره متحرک یا کشویی، حفاظ پنجره طرح چوب، حفاظ پنجره استیل و فرفورژه و... انواع نرده پنجره هستند. نرده حفاظ پنجره متحرک یا کشویی مانند درب آکاردئونی است که به صورت ریلی باز و بسته می شود و در انتها قفل می شود. این حفاظ به این دلیل کاربرد دارد که در زمان هایی که در منزل تشریف دارید می توانید نرده حفاظ کشویی پنجره را جمع کرده و از فضای پشت پنجره لذت ببرید. امنیت و کیفیت ساخت هر دو نوع مدل حفاظ پنجره در ایران سازه مانند هم است و ایمنی یکسانی دارد.

قیمت نرده حفاظ پنجره فرفورژه در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پشت پنجره نه تنها باید کیفیت و امنیت داشته باشد بلکه در نظر گرفتن قیمت آن نیز مهم است. قیمت حفاظ پشت پنجره در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین شده و قیمت مناسبی دارد. قیمت حفاظ آهنی پنجره در ایران سازه به متراژ و طراحی و مدل نرده حفاظ نیز بستگی دارد

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

نرده حفاظ پنجره شیک و جدید امنیت را به همراه می آورد | قیمت حفاظ پنجره ساده و متحرک

در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ آهنی استفاده می شود. جوشکاری و برشکاری از بهترین متریال روز بازار است. رنگ کاری نیز از رنگ های الکترواستاتیک است که ماندگاری بالایی دارد. جوشکاری با CO2 انجام می گیرد که کیفیت و استحکام بالایی داشته و نمای پنجره را بد جلوه نمی دهد. میلگردها و تراکم و رعایت ضرایب ایمنی تیغه های پنجره نیز در ساخت حفاظ پنجره لحاظ می شود تا در نهایت ایمنی که نقش اصلی نرده پشت پنجره است ایفا شود. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس