صنایع فلزی ایران سازه

انواع نرده حفاظ پنجره با قیمت مناسب شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره متحرک و همچنین استفاده پنجره ثابت از انواع بسیار فروش حفاظ پنجره در این شرکت می باشد. نرده حفاظ پنجره ثابت همان حفاظ های پنجره ای است که در قاب پنجره جوشکاری می‌شود و در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی در بازار عرضه می شود. شرکت بهترین متریال موجود برای ساخت حفاظ پنجره با کیفیت استفاده می شود برای مثال جوشکاری به گونه‌ای انجام می‌شود که نقاط جوش آن اصلا مشخص نیست زیرا با استفاده از جوشکاری کربن دی اکسید میلگرد ها به همدیگر دوست داده می‌شود از طرف دیگر رنگ آمیزی نرده حفاظ پنجره در این شرکت با استفاده از رنگهای کوره ای الکترواستاتیک انجام می شود بنابراین شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره های متحرک برخلاف حفاظ پنجره های ثابت به صورت ریلی و کشویی باز و بسته می شود یعنی شما در هر زمانی که خواستید می توانید این حفاظ را جمع کنید و در زمان هایی که از منزل خارج شده این حفاظ را باز کنید و قفل محکم آن را در جای مشخص آن قرار دهید.

قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره مدرن با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه عرضه میشود. قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می گردد بنابراین شما می توانید با قیمت مناسب حفاظ پنجره را برای خود خریداری کنید البته در نظر داشته باشید که قیمتها بر اساس طرح و مدل و همچنین کیفیت متریال به کار رفته در ساختمان متغیر است.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

در شرکت ایران سازه بهترین متریال برای ساخت انواع نرده حفاظ پنجره در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی استفاده می شود. قیمت نرده حفاظ پنجره ساده و یا حفاظ پنجره فرفورژه و همچنین انواع پنجره شرکت بسیار مناسب است. برای تماس با کارشناسان فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس