صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره با قیمت عالی و ارزان در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پنجره و همچنین نرده حفاظ تراس یا نرده راه پله از مهمترین فاکتورهای امنیتی است که باید برای ساختمان خود چه آپارتمان و چه ویلا در نظر بگیریم در نظر داشته باشید که نرده حفاظ پنجره برای جلوگیری از سقوط افراد و همچنین ممانعت از ورود سارقین بسیار مهم و حیاتی است.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ تراس یکی از مهمترین محصولاتی است که باید برای ساختمان خود نصب کنید زیرا بدون حفاظ ، تراس می‌تواند بسیار خطرناک باشد. انواع نرده حفاظ تراس در طرح ها و مدل های مختلفی در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید با توجه به نمای خارجی ساختمان خود یکی از انواع حفاظ هایی که برای تراس تولید می شود را انتخاب کنید. نرده حفاظ راه پله نیز یکی از مهمترین ضریب امنیتی ساختمان است شما باید به تمامی شکاف هایی که در ساختمان خود وجود دارد دقت کنید زیرا کوچکترین توجهی به رعایت نکات ایمنی می تواند حوادث وحشتناک را به دنبال داشته باشد. نرده حفاظ پنجره و یا تراس و همچنین حفاظ راه پله در شرکت ایران سازه با متریال با کیفیت ساخته می شود شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید زیرا محصولاتی که برای ساختمان خود انتخاب کرده اید تا سالیان سال بدون کاهش کیفیت از شما محافظت می کند.

قیمت حفاظ پنجره و یا حفاظ تراس در شرکت ایران سازه

همانطور که خودتان می دانید ابعاد و همچنین کیفیت متریال به کار رفته در ساخت حفاظ راه پله و یا حفاظ پنجره و همچنین نرده حفاظ تراز از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت آن است. البته باید خاطرنشان کنیم که در شرکت ایران سازه قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما با هر بودجه ای که دارید می توانید از این شرکت خرید کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره و یا نرده حفاظ تراس

حفاظ پنجره در مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایرانسل از تولید میشود برای اینستال نرده حفاظ پنجره فرفورژه و یا حفاظ پنجره استیل و همچنین نرده حفاظ پنجره طرح چوب و نرده حفاظ پنجره متحرک و یا ثابت از انواع نرده حفاظ هایی است که در این شرکت تولید می شود. از طرف دیگر حفاظ تراس و همچنین نرده راه پله در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید می شود که شما می توانید با هر سبک و سلیقه‌ای که دارید یکی از این نرده حفاظ ها را برای ساختمان خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس