صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

شرکت ایران سازه یکی است معتبرترین شرکت ها برای خرید حفاظ پنجره در طرح ها و مدل های متنوع می باشد. حفاظ پنجره می تواند امنیت ساختمان شما را افزایش دهد زیرا هم مانع سقوط افراد می‌شود و همین که مانع ورود سارقین به داخل خانه میشود. حفاظ پنجره در طرح های متنوعی از جمله و نرده حفاظ پنجره فرفورژه نرده حفاظ پنجره استیل حفاظ پنجره آلومینیومی حفاظ پنجره مدرن کلاسیک و سایر طرح‌هایی که شما مد نظرتان هست در شرکت ایران سازه تولید می شود.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه با متریال مطلوب و با کیفیت مانند جوشکاری کربن دی اکسید رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای و همچنین تیغه‌های با کیفیت آهن ساخته می شود. اگر به دنبال حفاظ پنجره هستید که هم امنیت ساختمان شما را افزایش دهد و هم زیبایی نمای خارجی ساختمان شما را دو چندان کند کافیست محصولات شرکت ایران سازه را مشاهده نمایید.

قیمت حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره با قیمت مناسبی در شرکت ایران سازه تولید می شود در نظر داشته باشید که این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعاونی تعیین می کند از این رو شما می توانید با قیمت مناسبی محصولات مورد نظر خود را تعیین نمایید. حفاظ پنجره بر اساس طرح مدل ابعاد و همچنین کیفیت متریال قیمت گذاری می شود.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره یکی از راهکارهایی است که شما با کمک آن می‌توانید ضریب امنیتی ساختمان خود را افزایش دهید اگر به دنبال این هستید که سارقین را از ورود به خانه خود منع کنید و با خیال راحت ساختمان خود را ترک کنید باید از حفاظ پنجره مستحکم استفاده نمایید. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس