صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره با قیمت مناسب و طراحی بسیار مدرن در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال محافظ امنیتی برای ساختمان خود هستید و همچنین نگران سقوط افراد از تراس یا پله و یا پنجره هستید بهتر است نرده حفاظ پنجره را برای پنجره های ساختمان خود تهیه کنید همچنین وجود نرده راه پله و نرده تراس از دیگر جنبه های امنیتی است که شما میتوانید برای ساختمان خود به کار ببرید. نرده حفاظ پنجره فرفورژه یکی از پرفروش ترین حفاظ های پنجره ای است که در بین ایرانیان کاربرد دارد این اندازه پنجره هم امنیت و استحکام بالایی دارد و هم اینکه زیبای خاصی را برای پنجره های شما ایجاد می نماید شما می‌توانید نرده حفاظ پنجره فرفورژه را با رنگ های متنوعی که متناسب با معماری خارجی ساختمان شماست تهیه نمایید.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می شود در نظر داشته باشید که افراد با هر سبک و سلیقه ای می توانند انواع متنوع نرده حفاظ پنجره را که در شرکت ایران سازه تهیه می شود را برای ساختمان خود انتخاب کند. از انواع متنوع نرده حفاظ پنجره می‌توان به نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ استیل نرده حفاظ آلومینیومی محافظ پنجره ساده و محافظ پنجره متحرک اشاره کرد.

قیمت محافظ پنجره

انواع حفاظ پنجره که در این شرکت تولید می شود قیمت های متنوعی دارد قیمت حفاظ پنجره بر اساس فاکتورهای متعددی مانند مدل حفاظ پنجره ابعاد حفاظ پنجره تراکم میلگرد ها و همچنین کیفیت متریال به کار رفته در ساخت آن تعیین می شود در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می شود از این رو شما می توانید با خیال راحت و بدون پرداخت هزینه هایی که اضافه محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره جدید و شیک با قیمت عالی

حافظ پنجره یکی از مهم‌ترین حفاظ هایی است که باید برای ساختمان خود از آن استفاده کنید از طرف دیگر وجود حفاظ برای پله و همچنین نرده برای تراس بسیار اهمیت دارد زیرا این حفاظ ها مانع از سقوط افراد می شوند از طرف دیگر وجود این نرده حفاظ ها مانع بسیار خوبی برای ورود سارقین فرصت طلب به ساختمان شما است. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس