صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره با طرح های بسیار متنوع در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره یکی از راهکارهای امنیتی است می توانید برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان خود استفاده کنید در نظر داشته باشید که پنجره‌ها مکان مناسبی برای ورود سارقین به داخل خانه شما هستند شما باید هوشمندانه تر از سارقین عمل کنید و باید تمام شکاف های امنیتی که در ساختمان شما وجود دارد را بپوشانید تا سارقین نتواند به راحتی وارد خانه شما شده و اموالتان را به سرقت ببرند.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

از طرف دیگر پنجره مانع بسیار خوب و مناسبی برای پیشگیری از سقوط افراد است. اگر فرزند کوچکی دارید که نگران سقوط وی هست پنجره و یا اضطرار هستید کافیست نرده حفاظ پنجره یا نرده حفاظ تراس را برای ساختمان خود نصب کنید. به خاطر داشته باشید که استفاده از حفاظ پنجره و یا حفاظ تراس و همچنین استفاده راه‌پله یک هزینه اضافی نیست بلکه با کمک این نرده حفاظ ها شما هم میتوانید امنیت ساختمان خود را در برابر ساردین حفظ کنید و همین که مانع از سقوط افراد شوید.

قیمت حفاظ پنجره و یا حفاظ تراس در شرکت ایران سازه

قیمت حفاظ پنجره و یا حفاظ تراس در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این شرکت اقدام به خرید نمایید در نظر داشته باشید که قیمت حفاظ تراس و یا قیمت حفاظ پنجره به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد یکی از مهم‌ترین فاکتورها قیمت گذاری ها مدل و طراحی ساخت آن ها می باشد از طرف دیگر ابعاد ارتفاع و همچنین تراکم مورد نظر در ساخت حفاظ پنجره یا حفاظ تراس مهلت استفاده راه پله در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره حفاظ تراس از شرکت ایران سازه

اگر قصد خرید حفاظ نرده پنجره و یا حفاظ برای راه پله را دارید شما میتوانید با یک تماس محصول مورد نظر خود را داشته باشید. شرکت ایران سازه یکی از معتبرترین شرکت ها برای ساخته انواع محصولات امنیتی در کشور ایران می باشد ما به تمام ایران خدمات خود را ارائه می دهیم کافیست با کارشناس فروش ما در ارتباط باشید. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس