صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره با طرح های بسیار متنوع در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره یکی از حفاظ های امنیتی است که باید برای افزایش امنیت ساختمان خود از آن بهره مند شوید. حفاظ پنجره در طرح ها رو مدل های بسیار متنوعی تولید می شود که هر فردی با هر بودجه ای که دارد می تواند از این شرکت اقدام به خرید نماید. سارقان از شکاف های امنیتی موجود در ساختمان شما استفاده میکنند رو به آن ورود می کنند.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

اگر می خواهید جلوی ورود سارقین فرصت طلب را بگیرید باید از محصولات امنیتی مانند حفاظ پنجره، حفاظ آکاردئونی، حفاظ دیوار، رو درب ویلایی مستحکم استفاده کنید. حفاظ پنجره در طرح ها رو مدل هایی مانند حفاظ پنجره طرح کلاسیک، حفاظ پنجره استیل حفاظ پنجره آلومینیومی و … تولید می شود. حفاظ پنجره در دو نوع متحرک رو ثابت در این شرکت تولید می شود.حفاظ پنجره متحرک مانند درب آکارِدئون است.این حفاظ بر خلاف پنجره ثابت روی تیغه های پنجره جوش داده نمی شود. حفاظ متحرک به صورت ریلی یا کشویی باز رو بسته می شود. بعضی از مشتریان به دنبال این نوع حفاظ برای افزایش امنیت ساختمان خود هستند.

قیمت حفاظ پنجره متحرک و ثابت

در شرکت ایران سازه قیمت انواع حفاظ پنجره از جمله حفاظ پنجره ای ثابت رو متحرک، حفاظ پنجره ای استیل، حفاظ پنجره ای فرفروژه بر اساس نرخ اتحادیه رو تعاونی تعیین می شود. البته شایان ذکر است که قیمت حفاظ پنجره بر اساس فاکتور های متعددی مانند ابعاد پنجره رو همچنین مدل نهایی حفاظ پنجره تعیین می شود.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال نرده حفاظ پنجره شیک رو جدید هستید می توانید این حفاظ پنجره از شرکت ایران سازه خریداری کنید. نرده حفاظ پنجره یکی از انواع متنوع نرده حفاظ هایی است که در این شرکت برای افزایش ایمنی ویلا یا آپارتمان تولید می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه

 

نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس