صنایع فلزی ایران سازه

تاثیرات استفاده از حفاظ پنجره شیک و جدید

یک روش جالب برای زیبا ساختن معماری خارجی ساختمان استفاده از نرده حفاظ پنجره است. نرده حفاظ های پنجره فرفورژه و مدرن امروزه به یکی از محصولات مهم در ساختمان تبدیل شده است. اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان خود هستید بهتر است نرده حفاظ پنجره را انتخاب کنید.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره در مدل های مختلفی در شرکت ایران سازه تولید می شود. حفاظ پنجره مدل ساده یا کلاسیک، حفاظ پنجره جدید متحرک یا ساده و ... از انواع نرده حفاظ های پنجره است که در ساختمان شما به کار می رود. نرده حفاظ پنجره برای هتل ها، فروشگاه ها، آپارتمان ها و ساختمان های تجاری و ..... به کار می رود.

قیمت نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره شیک و جدید سبب می شود تا امنیت ساختمان شما افزایش یابد. از سوی دیگر حفاظ جدید پنجره با قیمت مناسبی در شرکت ایران سازه تولید می شود. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند از این رو قیمت بسیار به صرفه و مناسب است. اگر به دنبال کاری ارزان با کیفیت عالی هستید این شرکت برای شما مناسب است.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره به دنبال ایمنی ساختمان شما است و شما می توانید با وجود آن هم زیبایی را به خانه خود دعوت کنید و هم اینکه امنیت را به خانه راه بدهید. انواع نرده حفاظ پنجسره در طرح های کلاسیک، نرده ای مدرن با روکش الیاژ ، فرفورژه- طرح چوب و.... در این شرکت تولید می شود. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه

 

نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس