صنایع فلزی ایران سازه

قیمت نرده حفاظ پنجره فرفورژه

نرده حفاظ پنجره یک محافظ ایمن است که برای جلوگیری از ورود سارقین می توانید از آن استفاده کنید. انواع حفاظ پنجره از جمله حفاظ فرفورژه و طرح حفاظ پنجره استیل برای ساختمان شما در ایران سازه با کیفیت عالی ساخته می شود که شما می توانید هر یک از این حفاظ ها را که نیاز دارید. حفاظ پنجره مدرن و دوجداره نوعی نرده آهنی که از تعدادی پروفیل یا چندین تکه از فلز که می تواند آلومینیوم باشد یا آهن یا فولاد ساخته می شود.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. استحکام، زیبایی، قیمت مناسب و ایمنی را در نرده حفاظ پنجره ایران سازه می توانید بیابید.

قیمت نرده محافظ پنجره استیل

نرده محافظ پنجره با قیمت مناسبی در شرکت ایران سازه به مشتریان ارائه می شود. این شرکت قیمت را براساس مدل حفاظ پنجره و همچنین آهن به کار رفته در آن تعیین می کند. حفاظ پنجره استیل، فرفورژه، طرح حفاظ پنجره طرح فانتزی با قیمت های متنوع در شرکت ایران سازه ارائه می شود.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان

 

نصب و اجرای نرده محافظ پنجره

نصب و اجرای نرده محفاظ پنجره براساس مدل آن، سختی های خودش را دارد. برای مثال نرده حفاظ پنجره استیل به جوشکاری خودش بستگی دارد. یا نرده حفاظ پنجره متحرک یا غیر متحرک هر یک نصب و اجرای متفاوتی دارد. برای تماس و مشورت با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه

 

نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس